Skocz do zawartości

Strona RUSH Hemispheres używa cookies. Nasza Polityka prywatności dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. OK
Witaj na RUSH Hemispheres
Wita Cię RUSH Hemispheres. Jak w większości tego typu społeczności powinieneś się zalogować aby móc brać udział w dyskusjach. Proces rejestracji jest nieskomplikowany i wymaga podania minimalnej ilości danch. Przyłącz się do nas i załóż swoje konto. Jako pełnoprawny użytkownik zyskasz:

Możliwość zakładania tematów i brania udziału w dyskusjach.
  Subskrypcje email dowolnych treści na stronie.
  Własny profil z mnóstwem ciekawych opcji konfiguracyjnych.
  Nieograniczoną przestrzeń na swoje albumy w Galerii.
  Możliwość rozmów na żywo z pozostałymi użytkownikami.
  Wewnętrzny komunikator do wymiany korespondencji ze znajomymi.

Logowanie Rejestracja
Zdjęcie

Hej dobrzy ludzie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

Karbulot

Karbulot

Loża Honorowa

• 453 postów
  • 28 wrz 2010 - 20:58
  •      A Farewell To Kings

•      Artur

•      Mężczyzna

•      Skive / Szczecin

Pamiętacie starego Karbulota? Dawno tu nie zaglądałem, aż zapomniałem zupełnie o tym forum. Dzisiaj jednak dostałem maila od Czejena o powstaniu jakiego forumbloga czy coś w tym rodzaju i powiedziałem sobie, że wpadnę zobaczyć jak żyjecie. W sumie to teraz mam więcej czasu, to może czasem zajrzę, żeby się trochę powykłócać z LSD na temat GUP i takie tam...  :1eye:  Jak tam u Was kochani, dobrze się Wam powodzi?

• 2

A na cholerę mi jakiś podpis...

Vemod2112

Vemod2112

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 2556 postów
  • 16 gru 2010 - 13:56
  •      PW, H, MP, GUP, PW

•      Rychu

•      Mężczyzna

•      Koszalin

Ło matko!!! Witaj. Miło Cię widzieć po długiej przerwie.

U nas po staremu czyli kłótnie i przepychanki w gronie circa pięciu osób :boxing: :biggrin2:

• 1

CZEJEN

CZEJEN

Administrator

• 4158 postów
  • 28 wrz 2010 - 22:48
  •      .

•      .

•      Mężczyzna

•      .

Wszelki duch! Witaj Karbulot!

A cóż to się takiego wydarzyło, że opatrzność obdarzyła Cię hojnie nadmiarem wolnego czasu? Czyżbyś przeszedł na zasłużoną emeryturę, podobnie jak nasi "starsi panowie trzej"?

żeby się trochę powykłócać z LSD na temat GUP i takie tam...

To już prędzej "takie tam" (patrz now playing). ;)

w gronie circa pięciu osób

W porywach do dziesięciu! Think positive! :D

• 1

19.10.2007 - Oberhausen
04.06.2013 - Kolonia
06.06.2013 - Berlin

Vemod2112

Vemod2112

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 2556 postów

•      Rychu

•      Mężczyzna

•      Koszalin

W porywach do dziesięciu! Think positive! :D

:groupwave: :groupwave2:

• 1

LS.Disease

LS.Disease

Gęba się nie zamyka

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6856 postów
  • 29 wrz 2010 - 09:46
  •      Hemispheres

•      LS.D

•      Mężczyzna

•      Tychy

•      gitara

Cześć Karbi, o GuP to się możesz z Afterem pokłócić bo on jest pod tym względem niereformowalny ;) 

• 1

Klub Antykrokodyla 

Vemod2112

Vemod2112

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 2556 postów

•      Rychu

•      Mężczyzna

•      Koszalin

A jak u Karbulota z LED ZEPPELIN? Lubi, nie lubi? :animatedfear: :biggrin2: :boxing: :animatedwink: 

• 0

Karbulot

Karbulot

Loża Honorowa

• 453 postów

•      Artur

•      Mężczyzna

•      Skive / Szczecin

Emerytura jeszcze nie, ale jestem na takiej jakby niepełnej rencie. 8 godzin pracy tygodniowo, bo zdrówko niestety nie wydala. Mało ludzi faktycznie pisze, ale pamiętajcie że nigdy nie mieliśmy tutaj jakiegoś natłoku. LSD już nie lubisz tak GUP? A ja znowu tak uwielbiam Kid Gloves. Ja w sumie ostatnio to nawet nie słucham żadnej muzyki, jakoś nie wiem, nie bardzo mam ku temu sposobność. Mnie muzyka najlepiej wchodzi po kilku piwach, niestety alkoholu nie pijam od dobrych pięciu lat, to i muzyka poszła w odstawkę. O Zeppelinach się nie wypowiadam, bo czuję tutaj podchwytliwe pytanie. O ile Was znam, pewnie wszczęliście jakąś burdę i połowa forum opowiedziała się za zespołem, a druga przeciw. A teraz sondujecie, do którego z tych dwóch obozów mnie wciągnąć. Niedoczekanie.

:salute:

• 0

Vemod2112

Vemod2112

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 2556 postów

•      Rychu

•      Mężczyzna

•      Koszalin

O ile Was znam, pewnie wszczęliście jakąś burdę i połowa forum opowiedziała się za zespołem, a druga przeciw.

Ależ skądże znowu? :angel_not:  Burda? :msn-wink: Chyba takie niemieckie pismo o modzie kiedyś było? :afro:

• 0

afterimage69

afterimage69

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 2560 postów
  • 20 cze 2012 - 15:41
  •      grace under pressure

•      wiesław

•      Mężczyzna

•      gitara

Pamiętacie starego Karbulota?

Moje uszanowanie! Z nabożną czcią piszę.... Ludzie powiadali, że był taki ktoś, ale tak naprawdę myślałem, że jesteś legendą!!?? ;)

To tak żartem oczywiście. U Ciebie to chyba...gry grają!? Dobrze kminię? :)

• 1

LS.Disease

LS.Disease

Gęba się nie zamyka

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6856 postów
  •      Hemispheres

•      LS.D

•      Mężczyzna

•      Tychy

•      gitara

LSD już nie lubisz tak GUP?

Dalej lubię GuP, ale na chwilę obecną (już od ładnych kilku lat) wolę płyty z lat 70, a i niektóre z lat 80. Z tego co pamiętam w moim ostatnim rankingu płyt Rush GuP wylądowała na miejscu 7, ale równowaga się zachowała bo u Aftera dalej jest na topie. 

PS. Kid Gloves też najbardziej lubię. 

• 0

Klub Antykrokodyla 

LS.Disease

LS.Disease

Gęba się nie zamyka

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6856 postów
  •      Hemispheres

•      LS.D

•      Mężczyzna

•      Tychy

•      gitara

ale tak naprawdę myślałem, że jesteś legendą!!??
Jest legendą. Żywą legendą. A co, legendy nie pisują na forach? Spójrz na  nas. Za 50 lat będzie debata jak to było z tymi plagiatami LZ no i Ty wtedy napiszesz, że oczywiście GuP jest najlepsza ;)
  • 0

Klub Antykrokodyla 

CZEJEN

CZEJEN

Administrator

• 4158 postów
  •      .

•      .

•      Mężczyzna

•      .

muzyka poszła w odstawkę

Można i bez muzyki. ;)

• 0

19.10.2007 - Oberhausen
04.06.2013 - Kolonia
06.06.2013 - Berlin

Karbulot

Karbulot

Loża Honorowa

• 453 postów

•      Artur

•      Mężczyzna

•      Skive / Szczecin

U Ciebie to chyba...gry grają!? Dobrze kminię?

Dobrze kminisz. Obecnie używam komputera jedynie do rozrywki, a konkretnie do gier komputerowych. Na Steamie mnie znajdziecie tutaj - http://steamcommunity.com/id/karbulot - jak ktoś ma Steam może mnie dodać do znajomych, ale lepiej niech się wcześniej zapowie w prywatnej wiadomości. Strasznie dużo dostaję zaproszeń od jakiś dziwnych ludzi, więc z automatu odrzucam niemal każde zaproszenie. Ponieważ gram tylko poprzez Steama, zatem wszystko w co gram znajdziecie tam.

Webdesingiem już się nie zajmuję. Nie mam nawet zainstalowanych programów do tego, dzięki czemu gry chodzą szybciej. Nie bawi mnie to już. Także fotografia mnie znudziła. Szkoda, bo był pretekst pobiegania po dworze. Ale jakoś tak mi przeszło, chociaż cały sprzęt trzymam nadal. Natomiast zacząłem zbierać znaczki pocztowe, monety i banknoty z całego świata. Nie jestem jednak filatelistą czy numizmatykiem. Bardziej zbieraczem rzeczy, które mi się podobają. Uwielbiam zbierać srebrne monety, chociaż te kilka sztuk to dopiero zaczątek kolekcji. 

ale na chwilę obecną (już od ładnych kilku lat) wolę płyty z lat 70, a i niektóre z lat 80.

Heh, wróciłeś do korzeni. Eeeehhh, to są moje czasy. Przede wszystkim trylogia 2112, Farewell i Hemi, no i później naturalnie Moving. Lata 90 to już dla mnie koniec ukochanych suit, które bardziej sobie cenię od stereotypowych: zwrotka, refren, zwrotka, refren, jakaś solówka, powtórka refrenu - koniec.

Eeeehhhh, miło ponownie zobaczyć znajome mord... Eeee... To znaczy osoby. :)

• 0

LS.Disease

LS.Disease

Gęba się nie zamyka

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6856 postów
  •      Hemispheres

•      LS.D

•      Mężczyzna

•      Tychy

•      gitara

2112, Farewell i Hemi
Tak tak, te plus Caress of Steel. Nawet Fly by Night. Oj coś czuję, że GuP poleciałoby jeszcze z oczko niżej.

Natomiast zacząłem zbierać znaczki pocztowe

Zbierałem w wieku lat 10, nadal mam jeszcze klaser. Kto wie, może za parę lat historia zatoczy koło i znów zacznę. 

• 0

Klub Antykrokodyla 

cygnus74

cygnus74

Gęba się nie zamyka

• 5624 postów
  • 29 wrz 2010 - 09:06

•      Middletown

•      Mężczyzna

O Zeppelinach się nie wypowiadam, bo czuję tutaj podchwytliwe pytanie. O ile Was znam, pewnie wszczęliście jakąś burdę i połowa forum opowiedziała się za zespołem, a druga przeciw.

Przeciw wcale nie taka druga połowa ;)

Witaj Karbulot. Miło Cię znowu widzieć na Twoim forum.

• 0
25.09.2004 - Praga
16.10.2007 - Rotterdam
17.10.2007 - Rotterdam
29.05.2011 - Frankfurt
06.06.2013 - Berlin

mielu

mielu

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 3535 postów
  • 29 wrz 2010 - 13:05
  •      Hemispheres

•      Piotrek

•      Mężczyzna

•      Warszawa

Cześć Karbulot, kope lat.
  • 1

1. 19.10.2007 - Oberhausen

2. 29.05.2011 - Frankfurt

3. 06.06.2013 - Berlin

4. ?. ?. ?   -    ?

Karbulot

Karbulot

Loża Honorowa

• 453 postów

•      Artur

•      Mężczyzna

•      Skive / Szczecin

Zbierałem w wieku lat 10, nadal mam jeszcze klaser. Kto wie, może za parę lat historia zatoczy koło i znów zacznę.

Ja też zbierałem jako dziecko. Chyba każdy dzieciak w tamtych czasach zbierał znaczki. Czasy nas nie rozpieszczały, więc zbierało się wszystko co kolorowe, nawet nalepki z koniaków czy łyskaczy. Swoją drogą chińska seria z Mao z okresu rewolucji gospodarczej obecnie jest niedostępna. Raz widziałem cztery z niej, gdzie kosztowały kilka tysiaków, a ja miałem pełną, chyba z 80 znaczków. Gdybym teraz miał te znaczki, pewnie za nie kupiłbym dom. To była moja pierwsza seria, matka skądś wytrzasnęła. Teraz uwielbiam znaczki z okresu wojennego, ale i nie gardzę nowszymi.

Miło Cię znowu widzieć na Twoim forum.

Jakie "moje"? Nasze chłopaki. Poza tym tutaj o ile pamiętam niewiele zrobiłem, obecne forum budował Paweł (Biomechanoid) z pomocą innych. Ale pamiętam, jak w trzech z Remikiem (Xanadu) kombinowaliśmy, jak olać stare forum, dziurawe i zapchane jakimiś skryptami i postawić od nowa nowe, na nowszym silniku. Ale opłaciło się, macie fajne forum i widzę, że ciągle coś się dzieje. Szkoda, że mało ludzi tu pisuje, ale ci co są walczą dzielnie o to, aby się kręciło.

Szkoda, że niee korzystacie z Shoutboxa. Zapewnie z powodu przeładowanej prawej sekcji i pustej przestrzeni pod podforami. Mało kto zdaje sobie sprawę, że na stronie głównej na samym dole strony można pisać drobne pierdółki. ;)

• 0

CZEJEN

CZEJEN

Administrator

• 4158 postów
  •      .

•      .

•      Mężczyzna

•      .

W kwestii shoutboxa myślę, że brakuje jedynie pomysłu na praktyczne zastosowanie. Pustą przestrzeń można zmniejszyć, zwijając sidebary.

• 0

19.10.2007 - Oberhausen
04.06.2013 - Kolonia
06.06.2013 - Berlin

Analog Kid

Analog Kid

Gadatliwy

• PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • 03 paź 2010 - 04:15
  •      Hemispheres

•      M

•      Mężczyzna

•      Toronto

Witaj Karbulot, wydawało się że już nas tutaj nigdy nie odwiedzisz a tu taka niespodzianka!

Banknoty mówisz - takie też ?  

Załączone pliki

• Załączony plik  10.jpg   224,51 KB   3 Ilość pobrań

• 1

Karbulot

Karbulot

Loża Honorowa

• 453 postów

•      Artur

•      Mężczyzna

•      Skive / Szczecin

Kanadyjskie polimerki są średnio ciekawe.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych