Skocz do zawartości

Strona RUSH Hemispheres używa cookies. Nasza Polityka prywatności dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. OK
Witaj na RUSH Hemispheres
Wita Cię RUSH Hemispheres. Jak w większości tego typu społeczności powinieneś się zalogować aby móc brać udział w dyskusjach. Proces rejestracji jest nieskomplikowany i wymaga podania minimalnej ilości danch. Przyłącz się do nas i załóż swoje konto. Jako pełnoprawny użytkownik zyskasz:

Możliwość zakładania tematów i brania udziału w dyskusjach.
  Subskrypcje email dowolnych treści na stronie.
  Własny profil z mnóstwem ciekawych opcji konfiguracyjnych.
  Nieograniczoną przestrzeń na swoje albumy w Galerii.
  Możliwość rozmów na żywo z pozostałymi użytkownikami.
  Wewnętrzny komunikator do wymiany korespondencji ze znajomymi.

Logowanie Rejestracja
Zdjęcie

INDEKS „TYLKO ROCKA” I „TERAZ ROCKA” 1991-2015

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

snowdog66

snowdog66

Rozmowny

• PipPipPipPip
  • 657 postów
  • 01 cze 2011 - 23:16
  •      Hemispheres

•      SM

•      Mężczyzna

•      MM

•      keyboardy

Całkiem przypadkiem dowiedziałem się o tym, że to do czego przymierzałem się od dłuższego czasu jak "pies do jeża", wykonał za mnie pewien miły Pan nazywający się Jarek Gracka (Wielkie Dzięki). Skatalogował mianowicie wszystko co się ukazało do tej pory w miesięcznikach Tylko Rock i Teraz Rock :) Nie macie pojęcia jaka była moja reakcja gdy się o tym dowiedziałem. Jeszcze bardziej skakałem pod sufit gdy po ściągnięciu pliku (.xls) zobaczyłem, że wszystko ładnie śmiga, tabelka ładnie i logicznie podzielona na kolumny, można sobie w nich wyfiltrować cykl artykułów, zespół lub nazwę płyty i co ważne do płyt (np. przy wkładkach o zespołach) dodane są oceny tzw. ekspertów. Wiem, że można się z nimi zgadzać lub nie ale zawsze można sobie wyrobić jakiś pogląd na to czy dana płyta jest coś warta czy nie. W każdym bądź razie dla kogoś takiego jak ja, który posiada wszystkie numery TR  taki "elektroniczny pomocnik" jest wręcz niezbędny. Poniżej podaję link do ściągnięcia:

http://www.terazrock.pl/indeksTR.html

Polecam :)

Aha, gdyby ktoś znalazł coś ciekawego w tym katalogu dla siebie (artykuł, recenzję) to mogę ewentualnie zrobić fotkę i wysłać mailem.

• 2

cygnus74

cygnus74

Prawdziwy gaduła

• 4905 postów
  • 29 wrz 2010 - 09:06
  •      A Farewell To Kings

•      Middletown

•      Mężczyzna

Przez kilka lat prowadziłem index artykułów TR. Dopóki robiłem to na bieżąco, jakoś to szło. Ale jak narobiło się zaległości to w końcu wymiękłem.

Dzięki za info.

• 0
25.09.2004 - Praga
16.10.2007 - Rotterdam
17.10.2007 - Rotterdam
29.05.2011 - Frankfurt
06.06.2013 - Berlin

snowdog66

snowdog66

Rozmowny

• PipPipPipPip
  • 657 postów
  • 01 cze 2011 - 23:16
  •      Hemispheres

•      SM

•      Mężczyzna

•      MM

•      keyboardy

Ja też kiedyś się w to bawiłem (oczywiście w formie analogowej) ale też zrezygnowałem bo to wymaga dyscypliny na miarę co najmniej Roberta Frippa. Później skupiłem się już tylko na samych wkładkach i recenzjach płyt. Też do pewnego momentu oczywiście. Żona kiedy zobaczyła co robię w nocy bo nie było mnie w łóżku stwierdziła, że mi to już kompletnie odbiło i powiedziała: - Co ty, dziecko jesteś??? A ja na to: - A żebyś wiedziała... :D Dużo później, jako duże już dziecko, wyprowadziłem się z domu... ale to już całkiem inna historia ;)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych