Skocz do zawartości

Strona RUSH Hemispheres używa cookies. Nasza Polityka prywatności dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. OK
Witaj na RUSH Hemispheres
Wita Cię RUSH Hemispheres. Jak w większości tego typu społeczności powinieneś się zalogować aby móc brać udział w dyskusjach. Proces rejestracji jest nieskomplikowany i wymaga podania minimalnej ilości danch. Przyłącz się do nas i załóż swoje konto. Jako pełnoprawny użytkownik zyskasz:

Możliwość zakładania tematów i brania udziału w dyskusjach.
  Subskrypcje email dowolnych treści na stronie.
  Własny profil z mnóstwem ciekawych opcji konfiguracyjnych.
  Nieograniczoną przestrzeń na swoje albumy w Galerii.
  Możliwość rozmów na żywo z pozostałymi użytkownikami.
  Wewnętrzny komunikator do wymiany korespondencji ze znajomymi.

Logowanie Rejestracja
Zdjęcie

Cover Animate

rushanimatemusic live cover animate recording studio

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

CZEJEN

CZEJEN

Administrator

• 4200 postów
  • 28 wrz 2010 - 22:48
  •      .

•      .

•      Mężczyzna

•      .

Na Cygnusa zawsze można liczyć! :)

• 0

19.10.2007 - Oberhausen
04.06.2013 - Kolonia
06.06.2013 - Berlin

animate

animate

Coś tam już napisał

• PipPip
  • 100 postów
  • 29 wrz 2010 - 09:46
  •      test for echo

•      Nobody

•      Mężczyzna

•      silesia

•      gitara basowa

Hejo

Wakacje, sezon ogórkowy więc pomyślałem że kontynując wątek dorzucę tutaj fragmencik naszego koncertu z maja, a właściwie z porannej póby dzwięku z Dąbrowy Górniczej. Główne filmiki jeszcze nie są obrobione niestety, ale ten jest cąłkiem miły bo to takie granie na pełnym luzie ;) Miłego oglądania i słuchania

• 0

-----

Roll the Bones !!
https://www.facebook.com/animatemusic/

25.09.2004 Praga | 21.10.2007 - Mannheim | 29.05.2011- Frankfurt | 06.06.2013 - Berlin

cygnus74

cygnus74

Gęba się nie zamyka

• 5661 postów
  • 29 wrz 2010 - 09:06
  •      A Farewell To Kings

•      Middletown

•      Mężczyzna

Nowy wokalista?

• 0
25.09.2004 - Praga
16.10.2007 - Rotterdam
17.10.2007 - Rotterdam
29.05.2011 - Frankfurt
06.06.2013 - Berlin

animate

animate

Coś tam już napisał

• PipPip
  • 100 postów
  • 29 wrz 2010 - 09:46
  •      test for echo

•      Nobody

•      Mężczyzna

•      silesia

•      gitara basowa

Nowy wokalista?

Hej !

Na ten koncert zaśpiewał z nami gościnnie Robert ponieważ Tomek od dawna już wiedział, że w ten termin nie da rady wystąpić z uwagi na zawodowe perturbacje więc już ponad miesiąc wczesniej zaczeliśmy próby z "Robinem", który tak naprawdę uratował nam dupę z tym gigiem. Wyszło całkiem fajnie, Robin to urodzony frontman, Jak będzie wiecej wideło to wrzucę tutaj bo gość jest naprawdę niesamowity a śpiewa właśnie tak, z tym ze to była próba i on się bardzo oszczędzał ;)

pozdrówki

P.S. Zerkając na mojego wczesniejszego posta, zwróciłęm uwagę na moja sygnaturkę podpisu i uświadomiłem sobie jedną zajebistą rzecz - pierwszy koncert RUSH na jakim byłęm to był 25 wrzesień 2004r w Pradze... 10 lat później 25 września urodziłą się moja córka Helenka ;) ;) ;)

• 0

-----

Roll the Bones !!
https://www.facebook.com/animatemusic/

25.09.2004 Praga | 21.10.2007 - Mannheim | 29.05.2011- Frankfurt | 06.06.2013 - Berlin

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rushanimatemusic, live, cover, animate, recording, studio

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych