Skocz do zawartości

Strona RUSH Hemispheres używa cookies. Nasza Polityka prywatności dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. OK
Witaj na RUSH Hemispheres
Wita Cię RUSH Hemispheres. Jak w większości tego typu społeczności powinieneś się zalogować aby móc brać udział w dyskusjach. Proces rejestracji jest nieskomplikowany i wymaga podania minimalnej ilości danch. Przyłącz się do nas i załóż swoje konto. Jako pełnoprawny użytkownik zyskasz:

Możliwość zakładania tematów i brania udziału w dyskusjach.
  Subskrypcje email dowolnych treści na stronie.
  Własny profil z mnóstwem ciekawych opcji konfiguracyjnych.
  Nieograniczoną przestrzeń na swoje albumy w Galerii.
  Możliwość rozmów na żywo z pozostałymi użytkownikami.
  Wewnętrzny komunikator do wymiany korespondencji ze znajomymi.

Logowanie Rejestracja
Zdjęcie

Cover Animate

rushanimatemusic live cover animate recording studio

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

animate

animate

Coś tam już napisał

• PipPip
  • 100 postów
  • 29 wrz 2010 - 09:46
  •      test for echo

•      Nobody

•      Mężczyzna

•      silesia

•      gitara basowa

Witajcie

Od lat gramy jeden z numerów Rush - ostatnio wzięliśmy kamerkę i nagraliśmy sobie go korzystając z pełnego okablowania. Dźwięk idzie przez konsolę cyfrową (mikrofony + bass linia, sampler linia)i dalej przez Interface FireWire do kompa (14 śladów) 100% live - nic nie szyte więc wybaczcie wtopy. Gramy ten numer też na koncertach. Jak będziemy mięć więcej kamerek to zmontujemy  w przyszłości z kilku ujęć (bebny z góry, gitara itp)

Nawiązuję do tego numeru bo może udałoby się zrobić wspólnie z forum trzeci projekt hemispheres.pl którym będzie właśnie numer "Animate" ze swojej strony oferuję nagranie basidła i klawiszy a jak potrzeba to mam i gotowe bębny (w Superior Drummer) - Zeb co Ty NATO?

jak się komuś podoba to zapraszamy do dania łapy w górę naszemu profilowi FB

pozdrawiam
przemek

Użytkownik animate edytował ten post 26 marzec 2016 - 19:25

• 2

-----

Roll the Bones !!
https://www.facebook.com/animatemusic/

25.09.2004 Praga | 21.10.2007 - Mannheim | 29.05.2011- Frankfurt | 06.06.2013 - Berlin

Zeb

Zeb

Coś tam już napisał

• PipPip
  • 187 postów
  • 29 wrz 2010 - 18:37
  •      Moving..Prmanent..Exit..

•      Zeb

•      Mężczyzna

•      Giżycko

•      gitara

Świetne wykonanie, fajny wokal i ogólnie świetne brzmienie zespołu !!! Oczywiście oddałem swój głos na Wasze przedsięwziecie i czekam na kolejne covery Rush :)

Pozdrawiam - Zeb

• 0

cygnus74

cygnus74

Gęba się nie zamyka

• 5661 postów
  • 29 wrz 2010 - 09:06
  •      A Farewell To Kings

•      Middletown

•      Mężczyzna

Głos oddany. Powodzenia.

• 0
25.09.2004 - Praga
16.10.2007 - Rotterdam
17.10.2007 - Rotterdam
29.05.2011 - Frankfurt
06.06.2013 - Berlin

mielu

mielu

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 3552 postów
  • 29 wrz 2010 - 13:05
  •      Hemispheres

•      Piotrek

•      Mężczyzna

•      Warszawa

Wrzuciłem do urny

• 0

1. 19.10.2007 - Oberhausen

2. 29.05.2011 - Frankfurt

3. 06.06.2013 - Berlin

4. ?. ?. ?   -    ?

afterimage69

afterimage69

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 2575 postów
  • 20 cze 2012 - 15:41
  •      grace under pressure

•      wiesław

•      Mężczyzna

•      gitara

polubiłem na fejsie wszystko co się da. :)

• 0

Analog Kid

Analog Kid

Gadatliwy

• PipPipPipPipPip
  • 1298 postów
  • 03 paź 2010 - 04:15
  •      Hemispheres

•      M

•      Mężczyzna

•      Toronto

Z przyjemnością oddałem na Was głos. Tak trzymać !!!!

• 0

animate

animate

Coś tam już napisał

• PipPip
  • 100 postów
  •      test for echo

•      Nobody

•      Mężczyzna

•      silesia

•      gitara basowa

Chopacy !!!! Piękne dzięki za miłe słowa i za Wasze głosy. Nie jest łątwo bo inne zespoły jadą z fejkami przez proxy i inne wynalazki ale my wierzymy ze w społeczności jest MOC ! A społeczność RUSH jest wyjątkowa z wielu względów o których oczywiste jest ze nie trzeba pisac ;)

gramy ponad 10 lat ale zawsze mieliśmy pod górkę z uwagi na problemy z wokalistami i różne osobiste zakręty - czy to jest już TEN czas - czas pokaże ;) na razie priorytetem jest wygranie konkursu i zagranie na duzej scenie w Dąbrowie Górniczej dla pewnie parutysięcznej publiki: głosujemy tutaj: http://www.palac.art...ka-i-gra-muzyka

wszelka pomoc na wagę złota a szczególnie udostępnianie na fejsbukach i innych instagramach obiecuję wystąpić w koszulce RUSH i będzie to chyba zdobycz z R30 bo trochę przytyłem a że to była kanadyjska czy amerykańska L-ka to teraz moze być w sam raz hahaa ;) ;)

A to zapodam jeszcze jeden fragmencik - to bardziej pokazuje nasza muzyke bo bynajmniej nie gramy tylko animate  ;)

• 0

-----

Roll the Bones !!

25.09.2004 Praga | 21.10.2007 - Mannheim | 29.05.2011- Frankfurt | 06.06.2013 - Berlin

cygnus74

cygnus74

Gęba się nie zamyka

• 5661 postów

•      Middletown

•      Mężczyzna

Jest potencja(ł) :)

Niech Wam się uda.

• 0
25.09.2004 - Praga
16.10.2007 - Rotterdam
17.10.2007 - Rotterdam
29.05.2011 - Frankfurt
06.06.2013 - Berlin

LS.Disease

LS.Disease

Gęba się nie zamyka

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6886 postów
  •      Hemispheres

•      LS.D

•      Mężczyzna

•      Tychy

•      gitara

Zagłosowałem, w końcu fani Rush, a poza tym znajoma prosiła.

• 0

Klub Antykrokodyla 

Zeb

Zeb

Coś tam już napisał

• PipPip
  • 187 postów
  • 29 wrz 2010 - 18:37
  •      Moving..Prmanent..Exit..

•      Zeb

•      Mężczyzna

•      Giżycko

•      gitara

Force Gravity - bardzo fajny numer, fajne solo na gitarze, szkoda że utwór nie w całości. Basik elegancki, generalnie sekcja rytmiczna super, no i wokal naprawdę przyjemny dla ucha. Tak trzymać Panowie! Powodzenia!!!

• 0

animate

animate

Coś tam już napisał

• PipPip
  • 100 postów
  •      test for echo

•      Nobody

•      Mężczyzna

•      silesia

•      gitara basowa

Force Gravity - bardzo fajny numer, fajne solo na gitarze, szkoda że utwór nie w całości. Basik elegancki, generalnie sekcja rytmiczna super, no i wokal naprawdę przyjemny dla ucha. Tak trzymać Panowie! Powodzenia!!!

Dzięki Zeb - dobre słowo od  gitarowego zawsze motywuje. Numer nie jest cały ponieważ jak go wtedy nagrywaliśmy, był w zasadzie jeszcze w fazie produkcji a bardzo chcieliśmy coś nowego wrzucić w sieć aby się kręciło. Z pewnością będziemy chcieli go  umieścić w całości z koncertu (daj Boże ;) a na pewno będzie to bankowy numer na płycie. Kawałek w całości  ma około 6 minut i chyba całkiem dobrze reprezentuje drogę, którą chcemy zmierzać ale dokąd ona poprowadzi tego nei wie nikt, kto jak kto ale na pewno Ty wiesz że granie to nie jest kawałek łątwego chleba i nie chodzi tutaj o muzykę czy kasę ale przede wszystkim o ludzi, czas i różne inne życiowe przeciwności...Myśmy mieli ich aż nadto za dużo i chyba moglibyśmy napisac ksiazkę, szczególnie o wokalistach, którzy sie przez nas przewinęli bo tylko tutaj był problem -  nasza instrumentalna trójka gra od samego poczatku niezmiennie... ale tak to jest jak sie uprze człek na melodyjny mocny męski głos, który nie dość ze umie zaśpiewać coś więcej niż "łiski moja żono" ( z całym ogromnym szacunkiem do Dzemu) to jeszcze ma czas chęć i nie jest zmanierowany ;)

Nawet tutaj na forum pare lat wstecz wrzucałem apel w sprawie wokalu ;)

pozdrawiam serdecznie

przemek

p.s.

raz przyszedł do nas wokalowy z ogłoszenia - białe skarpetki, lakierki, koszula w krateczkę, spodnie w kancik. Myślę sobie, koleś po pracy, wiadomo - życie. A gosć był po Akademii Muzycznej w klasie wokalu i fortepianu czy coś takiego i sam się zgłosił do nas.

No więc siadł sobe na starym komunistycznym krzesełku typu bar w "Misiu", które mieliśmy w próbowani i mówi że on by wpierw to chciał posłuchać nas (a byliśmy umówieni już ze nauczy się coveru - bodaj Perfect Strangers )

No to zagraliśmy my jakiś nasz numer. koleś posłuchał, pokiwał głowa i mówi:

- Kurcze, Wy gracie jak...hmmm gracie jak taki zespół..... taki dość znany zespół.... kurdeee....jak oni się nazywali.....no  mam na końcu języka....

chwila ciszy...i nagle koleś wybucha:

- Wiem !   IRON MAIDEN !!

miny mieliśmy nietęgie, generalnie głupio się było śmiać, ale już wiedzieliśmy że nic z tego nie będzie ;) ;)

• 0

-----

Roll the Bones !!

mielu

mielu

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 3552 postów
  •      Hemispheres

•      Piotrek

•      Mężczyzna

•      Warszawa

Ciekawy fragment utworu, przestrzenna gitara, fajnie to brzmi.

• 0

3. 06.06.2013 - Berlin

4. ?. ?. ?   -    ?

afterimage69

afterimage69

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 2575 postów

•      wiesław

•      Mężczyzna

•      gitara

no i wokal naprawdę przyjemny dla ucha. Tak trzymać Panowie! Powodzenia!!!

Nie to co Gedzio! ;) ;) ;)

• 0

cygnus74

cygnus74

Gęba się nie zamyka

• 5661 postów

•      Middletown

•      Mężczyzna

Szerzej zakrojona akcja. Może się uda?

• 0
25.09.2004 - Praga
16.10.2007 - Rotterdam
17.10.2007 - Rotterdam
29.05.2011 - Frankfurt
06.06.2013 - Berlin

CZEJEN

CZEJEN

Administrator

• 4200 postów
  • 28 wrz 2010 - 22:48
  •      .

•      .

•      Mężczyzna

•      .

A co się miało nie udać! :)

http://artrock.pl/ak...w_bedzinie.html

• 0

19.10.2007 - Oberhausen
04.06.2013 - Kolonia
06.06.2013 - Berlin

snowdog66

snowdog66

Rozmowny

• PipPipPipPip
  • 659 postów
  • 01 cze 2011 - 23:16
  •      Hemispheres

•      SM

•      Mężczyzna

•      MM

•      keyboardy

Gratulacje Animate :)

• 0

cygnus74

cygnus74

Gęba się nie zamyka

• 5661 postów

•      Middletown

•      Mężczyzna

Super! Wszystkiego NAJ! 

• 0
25.09.2004 - Praga
16.10.2007 - Rotterdam
17.10.2007 - Rotterdam
29.05.2011 - Frankfurt
06.06.2013 - Berlin

afterimage69

afterimage69

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 2575 postów

•      wiesław

•      Mężczyzna

•      gitara

O! To czasem coś się udaje! I tego się trzymajmy!

• 0

mielu

mielu

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 3552 postów
  •      Hemispheres

•      Piotrek

•      Mężczyzna

•      Warszawa

Dobrze !
  • 0

3. 06.06.2013 - Berlin

4. ?. ?. ?   -    ?

animate

animate

Coś tam już napisał

• PipPip
  • 100 postów
  •      test for echo

•      Nobody

•      Mężczyzna

•      silesia

•      gitara basowa

Hej !

Przepraszam, nie odzywałem sie ale nie mogłem tutaj napisac po prostu słowa "dzięki" bo Wam  należy się dużo więcej  - do tego  znowu mi się coś z hasłem podziało (pewnie znowu coś pomieszałem) i musiałem odzyskiwać. Przez temat głosowania, dzieciaka który w domu zamienia się w biegający korkociąg i prób  miałem  urwanie tyłka - Serdeczne dzięki Wam wszystkim za wsparcie, głosy, miłe słowa i w ogóle to wszystko co się stąło. Wygraliśmy - to stało się faktem i jesteśmy niezmiernie szczęśliwi z tego powodu. prawie 7000 głosów to jest coś ! W dużej mierze przysłużyliście się do tego. Bank rozbił też portal JoeMonster i widze ze cygnus74 wrzucił linka http://joemonster.org/filmy/76157 . To co się tam podziało przeszło nasze najśmielsze oczekiwania bo 13 000 wyświetleń filmu w 2 dni, ponad 300 różnych komentarzy w zdecydowanej części bardzo pozytywnych i mnóstwo głosów - tego się nie spodziewaliśmy. Byłęm wtedy na zesłaniu  tydzień w Rumunii i chłopaki do mnie tylko pisali że głosy idą po kilkanaście/dziesiąt na minutę. Oczywiście jak to w Polsce nie obyło się bez hejtu bo reakcja była natychmiastowa i pewne osoby nie wiedząc co się dzieje chciały wymusić na organizatorze nasza dyskwalifikację a nawet podanie do publicznej wiadomości ze jesteśmy oszustami. Dostałem nawet SMS z numeru prepaid o tym jak to Belzebub będzie się zabawiał końcówkami naszych układów pokarmowych w piekle za bycie oszukańczym zespołem (oczywiście napisane w sposób nieco mniej wyszukany).

Przez to też byliśmy zmuszeni  pisać oswadczenia itp bzdury do organizatora i tłumaczyć że nie jesteśmy wielbłądami a głosy płyną od ludzi. Na szczęście organizator sprawę załatwił po ludzku i widząc to oraz pewnie logi z serwerów nie dał się ponieść panice, niestety podobno musiał odpisywać na głupie maile i telefony z żadniem zablokowania nas. Cóż...Polska, tutaj niewiele sie zmieniło.

Przez chwilę mielismy nawet obawy ze beda jakieś kwasy na koncercie lub coś podobnego od innych zespołów ale co nas zaskoczyło dostalismy od nich  mnóstwo wiadomości  z gratulacjami i słowami wsparcia i zeby się nie przejmować tym co się działo (po naszym oświadczeniu na FB). To nas cieszy bo z nimi właśnie wystąpimy na deskach sceny 27 maja.

To była piękna akcja, kosztowało mnie to wiele nerwów ale i naładowało akumulatory chyba na dłuuuugi czas.

Tak więc serdecznie Was zapraszam jeśłi ktoś tylko moze na 27 maja do Dąbrowy Górniczej - będzie progresywnie bo oprócz nas grają jeszcze przed nami dwie kapele około progowe. Gramy w najlepszym dla nas możliwym czasie bo o 18.00 i mamy godzinę. (o 19.00 gra już Lao Che a potem T.LOVE) będzie trochę naszych numerów, będzie też oczywiście cover RUSH - ANIMATE (a co!)

Ogólnie to każdy wolny czas poświęcam teraz na próby bo dzisiaj też mamy koncert w Będzinie. Żałuję trochę ze przez to urwanie tyłka o tym  Wam wcześniej nie powiedziałem bo może ktoś z Was chciały wpaść.

Zawsze najświeższe info na naszym fejuniu www.facebook.com/animatemusic

Będziemy trochę grać teraz:

13 maja 19.00 - Klub Latawiec Będzin

27 Maja Dni Dąbrowy Górniczej - park Hallera godz 18.00

5 czerwca Dni Siewierza - błonia zamku godz 17.00

24 czerwca - stadion (brzmi dumnie haha) w mojej rodzinnej miejscowosci Psary ;) koło Będzina - niewielki koncert na rozpoczęcie wakacji (też tak około 18.00)

Jesli ktoś będzie dziś w Będzinie lub później w Dąbrowie, Siewierzu to proszę podejdźcie do mnie, zagadamy, uściśniemy rąsie, ponarzekamy, wymienimy się lekami ;) ;)

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie i jeszcze raz dzięki ! jesteśmy jedną wielką Rodziną !

latawiac%20plakat.jpg

• 3

-----

Roll the Bones !!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rushanimatemusic, live, cover, animate, recording, studio

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych