Skocz do zawartości

Strona RUSH Hemispheres używa cookies. Nasza Polityka prywatności dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. OK
Witaj na RUSH Hemispheres
Wita Cię RUSH Hemispheres. Jak w większości tego typu społeczności powinieneś się zalogować aby móc brać udział w dyskusjach. Proces rejestracji jest nieskomplikowany i wymaga podania minimalnej ilości danch. Przyłącz się do nas i załóż swoje konto. Jako pełnoprawny użytkownik zyskasz:

Możliwość zakładania tematów i brania udziału w dyskusjach.
  Subskrypcje email dowolnych treści na stronie.
  Własny profil z mnóstwem ciekawych opcji konfiguracyjnych.
  Nieograniczoną przestrzeń na swoje albumy w Galerii.
  Możliwość rozmów na żywo z pozostałymi użytkownikami.
  Wewnętrzny komunikator do wymiany korespondencji ze znajomymi.

Logowanie Rejestracja
Zdjęcie

Rush - Berlin 2013 - wspomnienia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
378 odpowiedzi w tym temacie

cygnus74

cygnus74

Prawdziwy gaduła

• 4905 postów
  • 29 wrz 2010 - 09:06
  •      A Farewell To Kings

•      Middletown

•      Mężczyzna

Dołączona grafika
  • 1

Biomechanoid

Biomechanoid

Administrator

• 1568 postów
  • 17 sie 2014 - 11:48
  •      Grace Under Pressure

•      Paweł

•      Mężczyzna

•      Mystka

•      Perkusja

Który to wymachiwał Alexowi polską flagą? Znowu miałem wrażenie, że to Nasi robią frekwencję. To był Rush For Berlin :). Hala zapełniona tak na oko w 75%. Ten sold out w internecie to był błąd organizatorów. Sam koncert znakomity. Gdyby nie ograniczony dostęp do biletów NBP to z chęcią zaliczyłbym jeszcze jeden. I pomyśleć, że 9 lat temu sądziłem, że żegnają się ze sceną. Tymczasem to już mój 3 koncert. W przyszłym roku 40 lat pracy na estradzie ;). Zobaczymy co wymyślą.
  • 0

sanchez87

sanchez87

Średnio aktywny

• PipPipPip
  • 406 postów
  • 22 gru 2010 - 17:46
  •      HYF

•      Ania

•      Kobieta

•      Szczecin/Bergen

A mi przed wejściem na sektor wymienili bilety na lepsze i sobie siedziałam o wiele bliżej :D

Dołączona grafika
  • 0

skajor

skajor

Oszczędny w słowach

• Pip
  • 61 postów
  • 23 lis 2010 - 14:13

•      Krzysztof

•      Mężczyzna

•      Poznań

W sektorze FOS miałem wrażenie, że większość to Polacy :D
  • 0

snowdog66

snowdog66

Rozmowny

• PipPipPipPip
  • 657 postów
  • 01 cze 2011 - 23:16
  •      Hemispheres

•      SM

•      Mężczyzna

•      MM

•      keyboardy

Dotarłem do domu, ufff :) Zmęczony ale szczęśliwy... pomimo tego, że zahaltowali nam baner na bramce :x Tym razem Rushbus był trochę skromniejszy... ale równie wesoły :D
  • 0

IgorW

IgorW

Niemowa

• 6 postów
  • 24 maj 2012 - 17:55
  •      Moving Pictures

•      Igor

•      Mężczyzna

•      gitara

Koncert znakomity! Nie wiem czy przebił ten z 2004 roku, gdyż wtedy zadziałał efekt nowości, pierwszego kontaktu z Rush na żywo. Poz a tym wtedy byłem w pierwszym rzędzie, a teraz też w pierwszym... ale zwykłej płyty, a więc trochę dalej ;) Niestety, ochroniarze nie dali się uprosić o wpuszczenie na FOS, chociaż było tam pełno miejsca. A gdyby nie to, że było SOLD OUT, to chętnie bym bilet pod scenę kupił... No właśnie, co do wypełnienia hali, to pewnie względy bezpieczeństwa o tym decydują. Wolę taką sytuację (mimo nieprzyjemności związanej z brakiem wymarzonego rodzaju biletu), niż wciskanie ludzi na siłę, wbrew przepisom, jak to się dzieje w niektórych klubach w naszym kraju. Mam nadzieję, że niedłogo będziemy mieli kolejną trasę zespołu i wizytę w Europie. Pozdrowienia dla towarzyszy podróży :)
  • 0

snowdog66

snowdog66

Rozmowny

• PipPipPipPip
  • 657 postów
  • 01 cze 2011 - 23:16
  •      Hemispheres

•      SM

•      Mężczyzna

•      MM

•      keyboardy

Przeżyjmy to jeszcze raz!!!
  • 1

Biomechanoid

Biomechanoid

Administrator

• 1568 postów
  • 17 sie 2014 - 11:48

•      Paweł

•      Mężczyzna

•      Mystka

•      Perkusja

Dotarłem do domu, ufff :)
Zmęczony ale szczęśliwy... pomimo tego, że zahaltowali nam baner na bramce :x
Tym razem Rushbus był trochę skromniejszy... ale równie wesoły :D

Czy przypadkiem koledzy z Rushbusa nie wzięli mnie i kolegi za Niemców? Jak to szło: sztuka jest sztuka ;)
  • 0

Carmen

Carmen

Średnio aktywny

• PipPipPip
  • 333 postów
  • 26 lip 2011 - 19:09
  •      MP, 2112, Power Windows

•      Kinga

•      Kobieta

•      przed monitorem

zahaltowali nam baner na bramce :x

Mi też {SMILIES_PATH}/icon_cry.gif

A relacja się już pisze, niezły tasiemiec się z tego robi ;P Tak tylko refleksja na szybko - chyba z połowa fanów, których mijaliśmy w okolicach O2, to byli Polacy :)
  • 0

sanchez87

sanchez87

Średnio aktywny

• PipPipPip
  • 406 postów
  • 22 gru 2010 - 17:46
  •      HYF

•      Ania

•      Kobieta

•      Szczecin/Bergen

Mieliście jakiegoś konkretnego pecha. Mi nawet do plecaka nie zajrzeli tylko pokazałam bilet i wpuścili bez niczego.
  • 0

Carmen

Carmen

Średnio aktywny

• PipPipPip
  • 333 postów
  • 26 lip 2011 - 19:09
  •      MP, 2112, Power Windows

•      Kinga

•      Kobieta

•      przed monitorem

Sanchez, a nie miałaś problemów z wymianą biletu? Z naszymi w ogóle był cyrk na kółkach, bo o tym, że zamykają najtańszy sektor i trzeba wymienić bilety, dowiedzieliśmy się dopiero od tej części naszej ekipy, która weszła do środka wcześniej. Skończyło się niezłą nerwówką i bieganiną i w zasadzie miejsca zajęliśmy dopiero w połowie otwierającego koncert filmiku. -.-
  • 0

Vemod2112

Vemod2112

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 2322 postów
  • 16 gru 2010 - 13:56
  •      PW, H, MP, GUP, PW

•      Rychu

•      Mężczyzna

•      Koszalin

Który to wymachiwał Alexowi polską flagą?

Ja :D :D :D

Edit:
Tzn. ja flagą a mielu szalikiem 8-)
Pozdrawiam Was chłopaki!!!
Ponieważ jeszcze mi w głowie gra, niczego więcej sensownego nie napiszę.
  • 0

Vemod2112

Vemod2112

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 2322 postów

•      Rychu

•      Mężczyzna

•      Koszalin

Jest flaga 8-)
Dołączona grafika
  • 1

Masterblaster

Masterblaster

Coś tam już napisał

• PipPip
  • 124 postów
  • 09 mar 2011 - 20:27
  •      Power Windows

•      Robert

•      Mężczyzna

Flaga była, nawet trochę przez chwilę wędrowała. Była też 2 flaga w innym sektorze
  • 0

animate

animate

Oszczędny w słowach

• Pip
  • 65 postów
  • 29 wrz 2010 - 09:46
  •      test for echo

•      Nobody

•      Mężczyzna

•      silesia

•      gitara basowa

Też wróciliśmy, ponad 1000 km w trasie ale jak zawsze bylo warto... To mój 4-ty koncert RUSH i w sumie chyba nawet już przekonuję się ze nie warto organizować takiego koncertu w Polsce żeby się po prostu nie ośmieszać. Organizacja jak zawsze idealna. 23.15 - ogrom ludzi z hali hurtem atakuje swoje samochody na parkingach i nie ma nawet minutowego przestoju, po kilku skrzyżowaniach moja navi mówi mi "jedź prosto 517 km" ;) . Logistycznie to po prostu majstersztyk, to samo w Mannheim, Frankfurcie. Jak sobie pomysle ze u nas np przy Spodku musiałbym parkowac na...trawniku osiedla a z Bemowa wyjeżdzac 3 godziny w korku sparaliżowanego koncertem i bezradnością organizatorów centrum Wawy to rozumem czemu szanujący się zespół (i szanujący fanów) omija Polskę z daleka...Choć mamy już więcej bardziej cywilizowanych miejsc na koncerty po Euro więc moze jakas kolejna trasa... o ile będzie Sam koncert super, wizualizacje świetne i z trasy na trase lepsze, zawsze gryzłem barierki przy scenie gdzieś parę metrów og Geddego i teraz dopiero z powodu biletu na "druga płytę" miałem okazję zobaczyć ich z innej perspektywy co było miłym zaskoczeniem i nowym doświadczeniem bo ogarnąłem wszystko - szczeólnie chyba nieco wysunięte do przodu poruszające się ekrany, które dawały niesamowity klimat. Nagłośnienie mogło by być lepsze...dupy nie urwało selektywnością (a moze to kwestia miejsca). Wydaje mi sie ze niedopełniona ludźmi hala dawała niekorzystny pogłos... we Frankfurcie jak dla mnie bylo duzo lepiej i tez chyba lepszy koncert mimo wszystko, natomiast efekty, scenografia, multimedia...rozwaliły mnie na strzępy, absolutna perfekcja Niezmiernie ciesze się z Force 10, instrumentalnym i chyba niedocenionym Where's My Thing, Big money, manhattan project... Zagranie całości C.A. z miniorkiestrą jak dla mnie super, bo to naprawdę genialna płyta i mimo że na scenie było więcej niż 3 osoby, wyszło to iście po Rushowemu. Mam wrażenie że było kilka wpadek, ale kto tam to wie... super i jak zwykle mam nadzieje ze jeszcze ich zobaczę. FOS okupowany chyba w połowie przez Polaków ;), nawet w jedym momencie Polska flaga była głównym elementem telebimu, to miłe, zresztą jak zawsze ;)... kilka bardziej "charakterystycznych" osób widziałem już na poprzednich koncertach ;) ;) Szkoda tylko, że sprzedaż biletów ruszyła tak wcześnie i tak szybko wyprzedano FOS. Widziałem kilka aukcji internetowych i ogłoszeń cwaniaczków próbujących sprzedać bilety na FOS jeszcze nawet w dzień koncertu za dwukrotność ceny... cóż, Polska. Ale Ci co byli na "drugiej płycie" tez chyba zgodnie powiedzą ze było świetnie ;) ;) P.S. Tuż przed 20.00 na scenie słychac ostry syk sprężonego powietrza i leci dym... w tłumie ktoś krzyczy - "ooo jest gaz - niemiecka tradycja" czy coś takiego - po czym połowa płyty w śmiech a druga połowa nie wie o co chodzi ;) ot taki czarny żarcik na koniec... pozdrówki i byle do następnego p.s. 2 czy mi sie wydaje czy Alex pozbył się łysiny na czubku głowy? :D ;D
  • 1

Vemod2112

Vemod2112

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 2322 postów

•      Rychu

•      Mężczyzna

•      Koszalin

Fajne zdjęcia Masterblaster! Niezłą miałeś miejscówkę. A tak na marginesie to nie miałem pojęcia, że taka mała flaga za 5 zyla będzie tak widoczna ;)
  • 0

cygnus74

cygnus74

Prawdziwy gaduła

• 4905 postów
  • 29 wrz 2010 - 09:06
  •      A Farewell To Kings

•      Middletown

•      Mężczyzna

Kilka moich zdjęć:

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 1

Masterblaster

Masterblaster

Coś tam już napisał

• PipPip
  • 124 postów
  • 09 mar 2011 - 20:27
  •      Power Windows

•      Robert

•      Mężczyzna

Bohaterska flaga . Przez pewien moment to chyba nawet popłynęła w tłum do tyłu - z ręki do ręki. Ja tym razem zasiadłem na trybunie, ale po przerwie to i na trybunach zrobiło się "gorąco". Bisy ogladaliśmy na stojąco. Szkoda że "tlenownia" nie wypełniła się do końca, ale i tak atmosfera była fantastyczna. Chłopaki z Rush dali z siebie wszystko, a zespół smyczkowy - to była wisienka na torcie ! Fajne efekty świetlne i pirotechniczne.
  • 0

Vemod2112

Vemod2112

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 2322 postów

•      Rychu

•      Mężczyzna

•      Koszalin

Bohaterska flaga . Przez pewien moment to chyba nawet popłynęła w tłum do tyłu - z ręki do ręki.

Jak wędrowała to jakaś inna. \:/
  • 0

afterimage69

afterimage69

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 2042 postów
  • 20 cze 2012 - 15:41
  •      grace under pressure

•      wiesław

•      Mężczyzna

•      gitara

Kurna, jakbym tam był ! ;) Wielkie dzięki, za relację i w ogóle. :D Co do spodka , to budują tam parking na tysiąc samochodów. Na przyszłą trasę obleci, co? PS Priorytety priorytetami, ą żal dupę ściska, oj ściska! ;)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych