Skocz do zawartości

Strona RUSH Hemispheres używa cookies. Nasza Polityka prywatności dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. OK
Witaj na RUSH Hemispheres
Wita Cię RUSH Hemispheres. Jak w większości tego typu społeczności powinieneś się zalogować aby móc brać udział w dyskusjach. Proces rejestracji jest nieskomplikowany i wymaga podania minimalnej ilości danch. Przyłącz się do nas i załóż swoje konto. Jako pełnoprawny użytkownik zyskasz:

Możliwość zakładania tematów i brania udziału w dyskusjach.
  Subskrypcje email dowolnych treści na stronie.
  Własny profil z mnóstwem ciekawych opcji konfiguracyjnych.
  Nieograniczoną przestrzeń na swoje albumy w Galerii.
  Możliwość rozmów na żywo z pozostałymi użytkownikami.
  Wewnętrzny komunikator do wymiany korespondencji ze znajomymi.

Logowanie Rejestracja
Zdjęcie

Now Playing in Kwiecien

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
810 odpowiedzi w tym temacie

Analog Kid

Analog Kid

Gadatliwy

• PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • 03 paź 2010 - 04:15
  •      Hemispheres

•      M

•      Mężczyzna

•      Toronto

Walter Carlos - A Clockwork Orange /soundtrack/.
  • 0

cygnus74

cygnus74

Gęba się nie zamyka

• 5624 postów
  • 29 wrz 2010 - 09:06
  •      A Farewell To Kings

•      Middletown

•      Mężczyzna

U mnie juz się zaczyna śruba konkretna. Ostatnio obejrzałem "Backstage Secrets" i "Boys In Brasil" to wczorajszej nocy śnił mi się wyjazd i spotkanie z Alexem (w jakiejś sali gimnastycznej w szkolnych ławkach siedzieliśmy). Dziś odświeżę sobie "Beyond The Lighted Stage" i zobaczę czy coś się nocą wydarzy.
  • 0

Analog Kid

Analog Kid

Gadatliwy

• PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • 03 paź 2010 - 04:15
  •      Hemispheres

•      M

•      Mężczyzna

•      Toronto

No to niezle juz Ci pod kopula grzeje. A tak nawiasem mowiac, ta ostatnia pozycja podczas 40 Juno Awards czyli Beyond the Lighted Stage w kategorii Music DVD of the Year, zostala wybrana jako najlepsza produkcja muzyczna na DVD. Chodzi rzecz jasna o kanadyjski przemysl muzyczny.
  • 0

cygnus74

cygnus74

Gęba się nie zamyka

• 5624 postów

•      Middletown

•      Mężczyzna

Passion - Peter Gabriel The Dark Side Of The Moon - Pink Floyd "And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind. Why should I be frightened of dying? There's no reason for it. You've gotta go sometime. I never said I was frightened of dying." Alleluja!!
  • 0

Biomechanoid

Biomechanoid

Administrator

• 1653 postów
  • 17 sie 2014 - 11:48
  •      Grace Under Pressure

•      Paweł

•      Mężczyzna

•      Mystka

•      Perkusja

Joe Bonamassa - Dust Bowl After... - Live At Home Steven Wilson - Insurgentes Rush - Moving Pictures (5.1) Pendragon - Passion
  • 0

Mell

Mell

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 2242 postów
  • 21 gru 2010 - 00:07
  •      .

•      .

•      Mężczyzna

•      .

David Gilmour - On an island
  • 0

myyz

myyz

Średnio aktywny

• PipPipPip
  • 433 postów
  • 23 lis 2010 - 13:50
  •      Counterparts

•      Marek

•      Mężczyzna

•      Tor(uń)onto

cygnus sruba to dopadnie z takim hukiem mysle, ze na dniach... poki co sie katuje ("jeszcze nie teraz") a teraz gra mi troche w ramach przedswiatecznej sraczki, tak by sobie do reszty po garach dowalic: VDGG wszystko od "The Last We Can Do..." do "Still Life" + ostatnie "A Grounding In Numbers" - i co? no fajnie tak sobie posluchac Hamilla. Przyznam, ze nie wierzylem, ze stare progrockowe granie moze powrocic z taka fajna porcja muzyki - pelne zaskoczenie in plus Velvet Underground & Nico - co by po Hamillu łatwiej nie bylo Gdyby ktos poszukiwal dobrej plyty to REM "Collapse into now" - pierwsza liga, cud malina Nirvana "In Utero" ze tez kiedys nie lubilem Nirvany... Gov't Mule "Mighty High" - reaggebluesroll a przy Play with fire wymiekam Bonamassa "Dust Bowl" - podobno najlepszy twor JB, dla mnie po 3 kawalku wieje nuda... Blackfield "Welcome to my DNA" - dylemat byl czy wybrac sie na dziewczyny z Blackfield czy zobaczyc i uslyszec meski pierwiastek w postaci Pendragon "Passion" i cale szczescie, ze skusilem sie na opcje nr 2 jak dla mnie tegoroczny number 1 - Barrett zna sie na rzeczy! no to spokojnych swiat zycze :)
  • 0

cygnus74

cygnus74

Gęba się nie zamyka

• 5624 postów

•      Middletown

•      Mężczyzna

Gdyby ktos poszukiwal dobrej plyty to REM "Collapse into now" - pierwsza liga, cud malina

Fajna płyta. W "now playing march" sygnalizowałem, że się mi podobie.
Nigdy nie zasłuchiwałem się specjalnie w R.E.M. ale ten album im się udał naprawdę.
  • 0

myyz

myyz

Średnio aktywny

• PipPipPip
  • 433 postów
  •      Counterparts

•      Marek

•      Mężczyzna

•      Tor(uń)onto

Nigdy nie zasłuchiwałem się specjalnie w R.E.M. ale ten album im się udał naprawdę.

podobnie cygnus, mam na polce tylko Monster, Reveal i new ... jestem pod wrazeniem pomimo, ze REM do faworytow nie nalezy ale w aucie grana ostatnio najczesciej pozycja

Smashing Pumpkins: melon, siamese... uuuu ekstraliga... szkoda, ze olalem SP kiedy plyty wychodzily... cos mi wtedy nie przypasowalo...

a jesli juz dzieciaki maja sluchac czegos fajnego to niech taty i mamy wszelakie zapodaja im Małe Wu Wu!

Poza tym po Pendragonie wzielo mnie na Pendragon

No dobra a za rogiem czai sie cala rushologia... tak mnie korci na wlaczenie czegokolwiek... jeszcze nie! majowy weekend z moimi wspoltowarzyszami drogi do Frankfurtu urzadzamy w klimatach raszowo-alkoholo-bezdzieciimalzowin :D
  • 0

cygnus74

cygnus74

Gęba się nie zamyka

• 5624 postów

•      Middletown

•      Mężczyzna

Dziś ciurkiem wysłuchałem: Hemispheres, A Farewell To Kings, Caress Of Steel, Permanent Waves i Fly By Night. Na tych wcześniejszych płytach Miotła fajnie pieje ;)
  • 0

myyz

myyz

Średnio aktywny

• PipPipPip
  • 433 postów
  •      Counterparts

•      Marek

•      Mężczyzna

•      Tor(uń)onto

U mnie takze sie zaczelo... Pierwsze 3 na poczatek :) A w weekend zabieram kilka wlasciwych analogow i do szwagra! I dylemat: mam analog GUP oryginalne wydanie USA nigdy nie otwierane, znaczy sie w folii, nowka nierdzewka od 27 lat... ciekawe czy to zabrzmi jeszcze jak powinno... otwierac? nie otwierac? za otwarciem przemawia celebracja, ktora wystapi... a ***a wystapi ze hoho... porownac mozna do dziewicy tylko
  • 0

cygnus74

cygnus74

Gęba się nie zamyka

• 5624 postów

•      Middletown

•      Mężczyzna

A ja obejrzałem se R30 DVD w ramach oglądu sali, na której przyjdzie mi (nam) zobaczyć koncert Rush.

. otwierac? nie otwierac? za otwarciem przemawia celebracja, ktora wystapi... a *** wystapi ze hoho... porownac mozna do dziewicy tylko

Ja bym nie zrywał folijki. Do dziewicy porównanie moim zdaniem trochę dziwne; kto by trzymał tyle lat taką w chałupie :-F Ale płyta to już inna bajka.
  • 0

cygnus74

cygnus74

Gęba się nie zamyka

• 5624 postów

•      Middletown

•      Mężczyzna

Rush - A Display Of Bravado - 12.03.1992 - Broome County Arena, Binghamton, NY - DVD. Pięknie Geddy śpiewa. Fajnie Xanadu przechodzi w Superconductor.
  • 0

CZEJEN

CZEJEN

Administrator

• 4158 postów
  • 28 wrz 2010 - 22:48
  •      .

•      .

•      Mężczyzna

•      .

Zero 7 - The Garden
  • 0

cygnus74

cygnus74

Gęba się nie zamyka

• 5624 postów

•      Middletown

•      Mężczyzna

Świątecznie nakropiony wracam do piaskownicy. Słucham takich różnych... Przyzna się ktoś? :)
  • 0

LS.Disease

LS.Disease

Gęba się nie zamyka

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6856 postów
  • 29 wrz 2010 - 09:46
  •      Hemispheres

•      LS.D

•      Mężczyzna

•      Tychy

•      gitara

Running Wild - Branded And Exiled Running Wild - Pile Of Skulls Testament - The Legacy Nektar - Recycled
  • 0

CZEJEN

CZEJEN

Administrator

• 4158 postów
  • 28 wrz 2010 - 22:48
  •      .

•      .

•      Mężczyzna

•      .

Textures - Dualism (wczoraj przyszła paczuszka)
  • 0

cygnus74

cygnus74

Gęba się nie zamyka

• 5624 postów

•      Middletown

•      Mężczyzna

Caress Of Steel
Moving Pictures
Permanent Waves
Hemispheres

Dziś. Ciurkiem.
  • 0

cygnus74

cygnus74

Gęba się nie zamyka

• 5624 postów

•      Middletown

•      Mężczyzna

SBB - SBB A.D. 2012
Murder Ballads - Nick Cave
The Boatman's Call - Nick Cave
  • 0

Mell

Mell

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 2242 postów
  • 21 gru 2010 - 00:07
  •      .

•      .

•      Mężczyzna

•      .

siłą rozpędu po Judasie zapodałem sobie "Screaming For Vengeance".
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych