Skocz do zawartości

Strona RUSH Hemispheres używa cookies. Nasza Polityka prywatności dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. OK
Witaj na RUSH Hemispheres
Wita Cię RUSH Hemispheres. Jak w większości tego typu społeczności powinieneś się zalogować aby móc brać udział w dyskusjach. Proces rejestracji jest nieskomplikowany i wymaga podania minimalnej ilości danch. Przyłącz się do nas i załóż swoje konto. Jako pełnoprawny użytkownik zyskasz:

Możliwość zakładania tematów i brania udziału w dyskusjach.
  Subskrypcje email dowolnych treści na stronie.
  Własny profil z mnóstwem ciekawych opcji konfiguracyjnych.
  Nieograniczoną przestrzeń na swoje albumy w Galerii.
  Możliwość rozmów na żywo z pozostałymi użytkownikami.
  Wewnętrzny komunikator do wymiany korespondencji ze znajomymi.

Logowanie Rejestracja
Zdjęcie

Zastanawiam się, czy opuścić tę grupę...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

By-Tor

By-Tor

Średnio aktywny

• PipPipPip
  • 245 postów
  • 25 sie 2015 - 18:34
  •      Wszystkie

•      Olga Nesterowicz

•      Kobieta

•      Gliwice

•      Wokal, gitara, bas, perkusja, syntezatory itp.

No cześć...

Muszę się zwierzyć. Coś mnie w tej grupie niepokoi. Mam wrażenie, że się nieco atmosfera popsuła. To nie jest ta grupa, którą znałam. Wcześniej byli tu fajni ludzie, z którymi można było fajnie pogadać (np. o Rush), bez konfliktów, bez polityki (no prawie). A teraz, od kiedy na 99999,99999% jest pewne, że Rush u nas nigdy nie wystąpi, bo narosły kontrowersje na ten temat, o których ja nawet się mimowolnie wypowiadałam (0,000001% jest niemożliwe, ale warto marzyć, póki żyją), to wszędzie forumowicze sobie skaczą do gardeł, i ci z lewa, i ci z prawa, polityka zalała to forum i jest kompletny bałagan. To nie jest ta wcześniejsza przyjazna, pomocna, dobroduszna grupa, którą znałam. Dlatego rozważam zniknięcie z tej toksycznej grupy w dzisiejszych czasach. Choć wiem, że admini raczej nie pozwolą na to.

Nie jestem tu od tego, aby Wami pogardzać i się śmiać z Was, bo jesteście tak jakby moją przyszywaną rodziną. Ale nie mogę znieść tego nieprzyjemnego etosu w tej grupie...

Przepraszam, jeśli jakiekolwiek kłopoty Wam sprawiłam.

• 0

CZEJEN

CZEJEN

Administrator

• 4232 postów
  • 28 wrz 2010 - 22:48
  •      .

•      .

•      Mężczyzna

•      .

Zagrają i to rychło, jak tylko Miotle skończą się wkłady do długopisu. Łachy nie robią ;).
  • 0

19.10.2007 - Oberhausen
04.06.2013 - Kolonia
06.06.2013 - Berlin

By-Tor

By-Tor

Średnio aktywny

• PipPipPip
  • 245 postów
  •      Wszystkie

•      Olga Nesterowicz

•      Kobieta

•      Gliwice

Fantazje mnie nieco poniosły przez to, że przedwczoraj zobaczyłam arenę w Gliwicach, gdy na Scorpions byłam. Był Slayer też, ale nie miałam możliwości tam pójść. Ale chyba ta arena w Gliwicach trochę za mała dla Rush (czy mi się wydaje). Dobra, mniejsza z tym, bo i tak koncertu nie będzie.

Nie podoba mi się atmosfera na tym forum, po prostu. Tutaj mam wrażenie, że ludzie się zachowują, jakby byli śmiertelnymi wrogami, nawet w zwyczajnej dyskusji. Może to efekt polskiej polityki... Zaznaczam, że jestem centrowa/nie lubię polityki, choć ostatnio obserwuję zmianę poglądów na zbyt lewicowe, jak na Polskę. Choć może mi się zmienią jeszcze. Ech... młoda jestem.

• 0

afterimage69

afterimage69

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 2607 postów
  • 20 cze 2012 - 15:41
  •      grace under pressure

•      wiesław

•      Mężczyzna

•      gitara

Ja dalej jestem niezdecydowany, w lewo, prawo? Z jednej strony jestem zatwardziałym ateistą, a z drugiej dużo rozmyślam o Bogu. I też sobie myślę: Ech...młody jestem. A później sobie przypominam , że skończyłem w czerwcu 50-tkę! ;)

Nienawiść na tym forum? Czy ja wiem. Osobiście nie doświadczyłem jakichś bolesnych szykan...może czasem, wypominane mi było, że lubię pop i Prince`a! :)

Mnie smuci inna rzecz, że tak mało nas.... Jeden z moderatorów się obraził, a teraz Ty chcesz nas opuścić?

• 1

By-Tor

By-Tor

Średnio aktywny

• PipPipPip
  • 245 postów
  •      Wszystkie

•      Olga Nesterowicz

•      Kobieta

•      Gliwice

Ja dalej jestem niezdecydowany, w lewo, prawo? Z jednej strony jestem zatwardziałym ateistą, a z drugiej dużo rozmyślam o Bogu. I też sobie myślę: Ech...młody jestem. A później sobie przypominam , że skończyłem w czerwcu 50-tkę! ;)

Nienawiść na tym forum? Czy ja wiem. Osobiście nie doświadczyłem jakichś bolesnych szykan...może czasem, wypominane mi było, że lubię pop i Prince`a! :)

Mnie smuci inna rzecz, że tak mało nas.... Jeden z moderatorów się obraził, a teraz Ty chcesz nas opuścić?

Wiesz, i tak nie mam na kogo głosować w Polsce, bo lewica z kolei przesadza z "multi-kulti" i na przykład tacy radykalni islamiści mają do Polski dostęp. Ale nie oto mi chodzi. Politykę zostawmy w spokoju.

No, doskwiera brak większej ilości fanów, faktycznie. I zostają ci najrozmowniejsi, którzy gadają od rzeczy i przez to się psuje atmosfera na tym forum. "Odejść na zawsze"? Rozważam to, ale mogę zmienić zdanie.

• 0

By-Tor

By-Tor

Średnio aktywny

• PipPipPip
  • 245 postów
  •      Wszystkie

•      Olga Nesterowicz

•      Kobieta

•      Gliwice

Z jednej strony jestem zatwardziałym ateistą, a z drugiej dużo rozmyślam o Bogu.

Znaczy, że jesteś agnostykiem, jak ja.
  • 0

mielu

mielu

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 3571 postów
  • 29 wrz 2010 - 13:05
  •      Hemispheres

•      Piotrek

•      Mężczyzna

•      Warszawa

to wszędzie forumowicze sobie skaczą do gardeł, i ci z lewa, i ci z prawa, polityka zalała to forum i jest kompletny bałagan. To nie jest ta wcześniejsza przyjazna, pomocna, dobroduszna grupa, którą znałam. Dlatego rozważam zniknięcie z tej toksycznej grupy w dzisiejszych czasach. Choć wiem, że admini raczej nie pozwolą na to.

Takie czasy i trzeba to przetrzymać, z resztą przerabialiśmy to już kilkadziesiąt lat temu. Mam wrażenie , że tu na forum i tak jest spokojnie i może warto podejść do tego z dystansem, a wtedy na pewno Rush przyjedzie do Polski :)
  • 1

1. 19.10.2007 - Oberhausen

2. 29.05.2011 - Frankfurt

3. 06.06.2013 - Berlin

4. ?. ?. ?   -    ?

afterimage69

afterimage69

Prawdziwy gaduła

• PipPipPipPipPipPip
  • 2607 postów
  • 20 cze 2012 - 15:41
  •      grace under pressure

•      wiesław

•      Mężczyzna

•      gitara

Apeluję wraz z Mielem, przetrzymajmy ten czas zamieszek i burz!

Znaczy, że jesteś agnostykiem, jak ja.

Dla równowagi na forum, trzeba przynajmniej dwoje agnostyków! :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych