Skocz do zawartości

Strona RUSH Hemispheres używa cookies. Nasza Polityka prywatności dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. OK
Witaj na RUSH Hemispheres
Wita Cię RUSH Hemispheres. Jak w większości tego typu społeczności powinieneś się zalogować aby móc brać udział w dyskusjach. Proces rejestracji jest nieskomplikowany i wymaga podania minimalnej ilości danch. Przyłącz się do nas i załóż swoje konto. Jako pełnoprawny użytkownik zyskasz:

  Możliwość zakładania tematów i brania udziału w dyskusjach.
  Subskrypcje email dowolnych treści na stronie.
  Własny profil z mnóstwem ciekawych opcji konfiguracyjnych.
  Nieograniczoną przestrzeń na swoje albumy w Galerii.
  Możliwość rozmów na żywo z pozostałymi użytkownikami.
  Wewnętrzny komunikator do wymiany korespondencji ze znajomymi.

Logowanie Rejestracja

Wydarzenia dnia kwiecień 11, 2018

w Koncerty
  • Brak uprawnień wymaganych do dodawania wydarzeń

----- Of Mice & Men: Warszawa, Proxima[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających ofertyodsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Data: 2018-04-11 (środa)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Adres: ul. Żwirki i Wigury 99
Godziny: 19:00 - wejście, 20:00 - start koncertu
Ceny biletów: 89 / 100 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Agencja Go Ahead zaprasza nakoncert Of Mice & Men! Zespół powróci do Polski po czterech latach nieobecności i zagra 11 kwietnia w warszawskiej Proximie!

Of Mice & Men to amerykański zespół z Costa Mesa w Kalifornii. Założony został w 2009 roku przez Austina Carlile’a (wcześniej Attack Attack!) oraz Jaxina Halla. Pomysł na nazwę został zaczerpnięty z powieści Johna Steinbecka o tym samym tytule. W bardzo krótkim czasie wykrystalizowała się reszta składu, co pozwoliło szybko wejść do studia i nagrać pierwszy materiał. Już premierowy utwór w ciągu dwóch miesięcy od publikacji zanotował milion odsłuchań naportalu Myspace. Zespołem zainteresowała się więc wytwórnia Rise Records,dzięki której w 2010 roku ukazał się debiutancki album grupy – „Of Mice & Men”. Na przestrzeni lat zespół nagrał kilka albumów i wielokrotnie zmienił skład, a najważniejszą zmianą było odejście z powodu poważnej choroby wokalisty Austina Carlile. Ostatnim albumem nagranym z Carilem był „Cold World”, z którego pochodzi singiel „Pain”:W listopadzie grupa podzieliła się z fanami dwomanowymi singlami („Warzone” i „Defy”), które zapowiadają nadchodzący, piąty studyjny album Of Mice & Men – na koncercie w Polsce możecie spodziewać się zatem nowego materiału!

https://www.facebook...12621505694964/


----- Ensiferum + Ex Deo, Wind Rose / MegaClub, Katowice[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
ENSIFERUM – fińscy folk-metalowcy powracają do Polski, by wystąpić na czterech koncertach: w Gdyni, Warszawie, Katowicach i Wrocławiu wramach promocji nowego albumu “Two Paths”! Przed nimi wystąpi inspirowany Starożytnym Rzymem zespół Ex-Deo. Zanosi się na prawdziwie epicką trasę!

Harmonogram:
18:30 - otwarcie drzwi
19:00 - Wind Rose
20:10 - Ex Deo
21:30 - Ensiferum

Ensiferum
+ Ex Deo
+ Wind Rose
11.04 / g.19:00
MegaClub / Katowice
Bilety:
80 zł https://pwevents.pl/...-ex-deo/573/122
85 zł Ticketmaster, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl,
90 zł w dniu koncertu

Nie sposób mówić o death metalu inspirowanym muzyką ludową bez wspomnienia o Ensiferum, a ich nowa płyta “Two Paths” ponownie potwierdza ich pozycję w czołówce gatunku. Czerpiąc z brzmienia poprzednich sześciu albumów, “Two Paths” wyróżnia się w dyskografii Finów, będąc ich jednocześnie najbardziej epickim i najbardziej organicznym dotychczas dziełem. Wpływ na brzmienie zespołu miało również dołączenie do składu Netty Skog, grającej na elektronicznym akordeonie. “Kiedy nagrywaliśmy “One Man Army [2015], chcieliśmy, by ta płyta brzmiała bardziej koncertowo, niż studyjnie.Na “Two Paths” kontynuujemy tę tendencję: używamy sprzętu analogowego, usuwamy ścieżki, czy nawet gramy bez metronomu, co daje zupełnie inny groove niż na większości współczesnych albumów metalowych”, mówi basista i wokalista grupy, Sami Hinkka. “Wszystko sprowadza się do pisania muzyki, której brzmienie nam się podoba I którą dobrze gra nam się na żywo, a na “Two Paths” wszystko udało nam się lepiej, niż kiedykolwiek”.

Ensiferum:
Petri Lindroos – wokal/gitara�Markus Toivonen - gitara/wokal�Sami Hinkka - bas/wokal�Janne Parviainen - perkusja�Netta Skog – akordeon elektroniczny/wokal

Ensiferum online:�http://www.facebook.com/Ensiferum �http://www.ensiferum.com �http://www.metalblade.com/ensiferum

Zespół EX DEO, ze znanymjako wokalista Kataklysm Maurizio Iacono na czele, odwiedzi Polskę w ramach promocji swego wydanego w lutym 2017 nakładem Napalm Records trzeciego albumu „The Immortal Wars”. Autorem okładki płyty jest Eliran Kantor, wcześniej tworzący m.in. dla Testament, Hatebreed, Soulfly i Kataklysm. Głównym tematem albumu są wojny punickie, czyli długoletni konflikt pomiędzy Starożytnym Rzymem a Kartaginą. Epickie utwory Ex-Deo opowiadają o starciu dwóch wybitnych dowódców, Hannibala i Scypiona Afrykańskiego, poruszają również inne tematy z historii starożytnej.

WIND ROSE to zespół grający symfoniczny metal, założony we Włoszech w roku 2009.
W roku następnym zespółwydał Epkę, wyprodukowaną przez Cristiano Bertocchi (wcześniej basistę zespołów LABIRYNTH i VISION DIVINE), która spotkała się z dobrym przyjęciem słuchaczy.
Rok 2012 przyniósł pierwszy pełnopawny album zespołu pt. "Shadows Over Lothadruin", wydany przez Scarlet/Bakerteam Records, który ponownie został bardzo dobrze odebrany przez fanów.
W r. 2013 WIND ROSE odbyłoeuropejską trasę promocyjną, występując jako support przez zespołami: WINTERSUN, FINNTROLL oraz EPICA. W roku kolejnym Cristiano Bertocchi oficjalnie dołączył do składu jako nowy basista.
Kolejny rok to trasa „Origins European Tour“ zespołu ELUVEITIE, wspieranego przez WIND ROSE, oraz wydanieprzez ten ostatni drugiego albumu, "Wardens of the West Wind", również poprzez Scarlet Records.
2015 to spotkanie WIND ROSE i ENSIFERUM na euopejskiej trasie „One Man Army“. Dwa lata później zespół podpisuje kontrakt z Inner Wound Recordings i w maju 2017 wydaje swój trzeci album, „Stone Hymn“.

https://www.facebook...51902602124479/


----- Angra & Operation Mindcrime - Warsaw, Poland[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Operation Mindcrime 30th Anniversary Tour w/ Angra

https://www.facebook...28127917439760/


11
kwiecień 2018

Dzisiaj świętująBrak urodzin w dniu dzisiejszym