Skocz do zawartości

Strona RUSH Hemispheres używa cookies. Nasza Polityka prywatności dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. OK
Witaj na RUSH Hemispheres
Wita Cię RUSH Hemispheres. Jak w większości tego typu społeczności powinieneś się zalogować aby móc brać udział w dyskusjach. Proces rejestracji jest nieskomplikowany i wymaga podania minimalnej ilości danch. Przyłącz się do nas i załóż swoje konto. Jako pełnoprawny użytkownik zyskasz:

  Możliwość zakładania tematów i brania udziału w dyskusjach.
  Subskrypcje email dowolnych treści na stronie.
  Własny profil z mnóstwem ciekawych opcji konfiguracyjnych.
  Nieograniczoną przestrzeń na swoje albumy w Galerii.
  Możliwość rozmów na żywo z pozostałymi użytkownikami.
  Wewnętrzny komunikator do wymiany korespondencji ze znajomymi.

Logowanie Rejestracja

Wydarzenia dnia marzec 24, 2018

w Koncerty
  • Brak uprawnień wymaganych do dodawania wydarzeń

----- Polish Oldschool Party I lista FB free
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Zróbmy więc prywatkę, na której diamentową kulą dostaniesz między oczy aż usłyszysz cykady na Cykladach! Skoro Dzień Flagi to będzie swojsko i ojczyście. Specjalna edycja Total Oldschool Party tylko z polską muzyką! Wasz oddany DJ Bigos zaprezentuje set z rodzimymi hitami z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych (tych zapewne będzie najwięcej) i 90-tych. Być może pojawią się też jakieś smakowite covery z polskimi tekstami. Poruszamy się w stylistyce pop i rock. Uprzedzam, że disco-polo odpada!

start: 21:30
wejście: lista fb free* I pozostali: 10 pln
___________________________________________________
lista fb free obowiązuje do godziny 1:00 i jest zamykana o godzinie 20:00 w dniu imprezy. Aby zapisać się na wydarzenie, wystarczy kliknąć "wezmę udział".

https://www.facebook...05633273604839/


----- Mery Spolsky - Open Stage, Klub Stodoła
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
TIMETABLE :
18:00 otwarcie drzwi
19:00 początek koncertu

MERY SPOLSKY to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektujeubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Moda Mery Spolsky to nieodłączny element jej występów. W kolekcjach występują trzy kolory: czarny, biały i czerwony. Czerwony to głównie krzyż, który niesie pomoc estetyczną wszystkim zagubionym w szafie. Do tej pory MERY można było zobaczyć podczas wielu przeglądów i festiwali m.in. FMT w Szczecinie oraz Targów Muzycznych CJG w Warszawie, SpringBreak'u w Poznaniu, a także na United Islands of Prague, Open'erze (Alter Stage), Chonabibe Festival, natomiast w październiku 2017 Mery supportowała IMANY podczas jej halowych koncertów w Warszawie i Poznaniu.

Pierwszy singiel oraz videoklip MERY SPOLSKY pt. "Miło Było Pana Poznać" pojawił się na początku czerwca ubiegłego roku i wielkimi krokami zbliża się domiliona wyświetleń na YT. Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i videoklip pt. "Alarm", natomiast 15 września 2017 roku nakładem Kayaxu ukazał się debiutancki album MERY zatytułowany "Miło Było Pana Poznać". W drodze jest kolejny singiel pt. "Liczydło", którego premiera odbędzie się w drugiej połowie lutego - wtedy też MERY rozpocznie serię koncertów w największych polskich miastach.

ZAPRASZAMY

Bilety:
30 PLN – miejsca stojące
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnegoopiekuna.
Pobierz oświadczenie:
http://pliki.stodola...KlubStodola.pdf

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

https://www.facebook...58282404649774/


----- Kult Akustik Gdańsk I[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
TIMETABLE:
18:00 - otwarcie drzwi
19:00 - początek koncertu

Po ogromnym sukcesie tegorocznej serii koncertów „bez prądu”, formacja Kazika Staszewskiego zaprasza swoich fanów do udziału w kolejnej trasie akustycznej! Trasa Kult akustik 2018 rozpocznie się 9 marca w Klubie Stodoła. Kult zaplanował łącznie 15 koncertów w 11 polskich miastach. Po dwunastu miesiącach od rozpoczęcia poprzedniej trasy akustycznej, która spotkała się z ogromnym uznaniem fanów, grupa po raz kolejny zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu.

9 marca - Klub Stodoła, Warszawa
10 marca - Klub Stodoła, Warszawa
11 marca - Centrum Spotkania Kultur, Lublin
16 marca - Wytwórnia, Łódź
17 marca - Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
18 marca - Aula Mickiewicza, Poznań
23 marca - Klub Stodoła, Warszawa
24 marca - Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
25 marca - Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
8 kwietnia - CKK Jordanki, Toruń
13 kwietnia Sala Audytoryjna WCK, Wrocław
14 kwietnia - Katowice Miasto Ogrodów, Katowice
15 kwietnia - Klub Studio, Kraków
 
 
ZAPRASZAMY
 
Bilety w cenie od 90 do 130 zł do nabycia:
www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl
oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica(lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie:
http://pliki.stodola...KlubStodola.pdf
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl
 
http://kult.art.pl/e...-2018-gdansk-i/

https://www.facebook...76679906057879/


----- Ray Wilson / Stary Maneż / Gdańsk[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Agencja PW Events ma zaszczyt zaprosić na koncert Raya Wilsona w ramach promocji nowej płyty pt. "Time And Distance". Pochodzący ze Szkocji wokalista znany z zespołów Genesis, Stilskin, Cut i twórczości solowej zaprezentuje swoje utwory w wersji akustycznej w gdańskim Starym Maneżu.

Ray Wilson - Time And Distance Acoustic Tour
Stary Maneż, Gdańsk / 24.03.18 / godz. 19.00
Bilety:
80 zł - https://pwevents.pl/...zgdansk/554/114
85 zł - Biletomat, Ebilet, Eventim, Ticketpro
90 zł - w dniu koncertu

Koncerty akustyczne Raya Wilsona to niezwykle intymne spotkanie ze byłym frontmanem Genesis, to podróż, która wiedzie przez emocje, ukazując niezwykłą zdolność artysty do prezentowania utworów w bardzo poruszający sposób. Szkocki wokalista obnaża swoje najskrytsze uczucia, zaś minimalistyczna produkcja zapewniaszczególnie intymny nastrój. Dodatkowo Ray przeplata utwory opowieściami w stylu „Storytellers”, często pełnymi charakterystycznego, szkockiego humoru. Podczas tego koncertu będzie można usłyszeć przekrój twórczości Wilsona, zarówno utwory solowe jak i klasyki grup Cut, Stiltskin czy oczywiście Genesis w akustycznej odsłonie. Pojawią się także kompozycje z najnowszych albumów– „Song for a friend”, „Makes me think of home” czy „Time and Distance”. W styczniu 2018r. mija 20 lat od pamiętnego, pierwszego koncertu GENESIS w Polsce (1998r.), z tej okazji Ray Wilson zapowiedział pojawienie się paru niespodzianek podczas koncertu w postaci utworów z tamtej trasyi albumu Calling All Stations.

Ray Wilson wyróżniony przez „Classic Rock Magazine“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów brytyjskich, kompozytor i autor tekstów, ceniony szczególnie za charyzmę sceniczną i zawsze wysoką formę koncertową. W 1996 roku Ray Wilson zastąpił Phila Collinsa w roli wokalisty zespołu GENESIS. Jako frontman tej legendarnej grupy współtworzył będący na czwartym miejscu pod względem ilości sprzedanych płyt Genesis album „Calling All Stations“ .

Video:Ostatnie Wywiady:
http://muzyka.onet.p...c-wywiad/s9kf0n

http://www.hmp-mag.p...kosc-ray-wilson

https://www.facebook...21603961268851/


----- Бумбокс в Лодзи!
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
У березні 2018 року Бумбокс знову відправляються в дорогу, на цей раз в Польщу, куди привезуть не тільки максі-сингл „Люди”, але i EP „Голий король”!
Краків, Лодзь, Познань приходьте, друзi, буде голосно.І пам’ятайте 45 000 фанів, які відвідали концерти туру „Люди” не можуть помилятися!

🎟 Как купить билет?
онлайн: bit.ly/2nPI0dt
за наличные: в любом магазине Empik, Saturn или MediaMarkt.

В марте 2018 Бумбокс опять отправляются в путь, на этот раз в Польшу, куда они привезут не только макси-сингл "Люди" но ещё и новый ЕР "Голый король"!
Краков, Лодзь, Познань приходите друзья, будет громко. И помните, 45 000 фанатов которые посетили концерты тура "Люди", не могут ошибаться!

W marcu 2018 roku Boombox znów wyrusza w trasę po Polsce, gdzie przywiezie nie tylko maksi singiel „Люди” (Ludzie), ale i EP „Голий король” (Nagi Król)!
Kraków, Łódź i Poznań przychodźcie na koncert przyjaciele, będzie głośno! Pamiętajcie że 45000 fanów, którzy przyszli na koncerty w ramach trasy „Люди” nie mogą się mylić!

💰 Сколько стоит билет?
Первая партия в продаже за 69zł, по мере продажи билетов цена будет расти.

📍 Где будет проходить концерт?
В Лодзи группа выступит на в клубе Scenografia

P.S. Если у вас появились проблемы напишите нам.

23.03.2018 - Бубмокс в Кракове! bit.ly/2BzyVdC
25.03.2018 - Бубмокс в Познани! bit.ly/2Ehx8gt

https://www.facebook...04936013405848/


----- 5'Nizza | Warszawa "Progresja"
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
5'nizza w Warszawie i Krakowie!

5'nizza, czyli „piatnica” to fenomenalny ukraiński duet, który narodził się w 2000 roku w Charkowie. Założyciele zespołu - Andriej „Sun” Zaporożec i Sergiej Babkin - stworzyli unikalny styl. Za pomocą minimalnych środków (dwa głosy, gitara i wybijające rytm stopy!) połączyli reggae, rock, hip-hop, jazz i bossa novę z pełnymi abstrakcyjnego humoru i gry słów tekstami napisanymi po ukraińsku, rosyjsku i angielsku. Krytycy pisali, że 5'nizza to jak Manu Chao, Bob Marley i Włodzimierz Wysocki w jednym.

Bez żadnego kontraktu płytowego i nakładów finansowych zdobyli ogromną popularność nie tylko we wschodniej Europie, ale też na zachodzie i w krajach bałtyckich. Takie utwory jak „Sołdat”czy Jamajka” stały się kultowymi piosenkami również w Polsce. Wielką popularność zdobył również cover utworu „Jammin” Boba Marleya oraz klimatyczne ballady „Newa” i „Wiesna”.

Zaporożec i Babkin mają doskonały kontakt z publicznością, a dzięki Babkinowi, który jest czynnym aktorem teatralnym – publiczność zawsze może spodziewać się spontanicznych zachowań z pograniczateatru i kabaretu.

W 2007 roku grupa rozpadła się będąc u szczytu popularności. Ostatnie koncerty odbyły się w w Warszawie oraz w Krakowie, w klubie Studio. Kluby były wypełnione po brzegi a publiczność śpiewała chóralnie

W 2015 roku 5'nizza reaktywowała się publikując nowe piosenki i ponownie gromadząc na koncertach wielotysięczną widownię. Od tego momentu zespół nie zwalnia tempa. W 2017 roku wydał nowy album „Ku”, który został uznany za jedną z najlepszych płyt ubiegłego roku na Ukrainie, a teledysk do piosenki „Samolot” za jeden z najbardziej oryginalnych wideoklipów.

W tym roku czekają nas nowe niespodzianki od 5'nizzy a także seria koncertów, które są esencją działalności grupy.

23.03.2018 Kraków – Klub Studio
24.03.2018 Warszawa – Klub Progresja

Bilety dostępne na www.progresja.com i naEventim.

**************************************************

5'nizza в Варшаві та Кракові!

5'nizza п'ятниця це феноменальний український дует, який народився у 2000-му році в Харкові.
Засновники групи - Андрій SunЗапорожець і Сергій Бабкін - створили унікальний стиль. З допомогою мінімальних ресурсів (два голоси, гітара і ритм) вони поєднали реггі, хіп-хоп,джаз і боса нову з доповненням абстрактного гумору і грою слів у творах написаних українською, російською і англійською. Критики писали,що 5'nizza це як Manu Chao, Bob Marley і Володимир Висоцький в одному флаконі.

Без будь-яких контрактів про запис і фінансові витрати вони отримали величезну популярність не тільки в Східній Європі, але і на Заході та в Прибалтиці. Такі пісні, як "Соддат" або "Ямайка", стали також культовими піснями в Польщі. Завоювала популярність також кавер на пісню "Jammin" Боба Марлі та атмосферні балади "Нева" та "Весна".

Запорожев та Бабкін мають відміннийконтакт із глядачами, а завдяки Бабкіну, який є активним театральним актором - глядачі завжди можуть очікувати спонтанної поведінки.

У 2007 роцігрупа розпалася на піку популярності. Останні концерти пройшли у Варшаві та в Кракові, в клубі "Студія". Клуби були переповнені, а глядачі співали хором.

У 2015 році 5'nizza відтворюється, публікуючи нові пісні та знову збирає тисячі глядачів на концертах. З цього моменту команда не сповільнює темпу. У 2017 році випускають новий альбом "Ku", який вважається одним зкращих альбомів минулого року в Україні, а відео до пісні "Aйроплан" як один з найбільш оригінальних музичних кліпів.

Цього року ми чекаємо новихсюрпризів від 5'nizzy, а також серії концертів, які є сутністю діяльності групи.

23.03.2018 Kraków – Klub Studio
24.03.2018 Warszawa – Klub Progresja

Bilety: www.progresja.com, Eventim.

https://www.facebook...58781824756664/


----- Illusion "Anhedonia" / CEiIK, Olsztyn
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Illusion zaprezentował pierwszy singiel „Kto jest winien?”, który zapowiada nową, pierwszą od 4 lat, płytę. W marcu album pod tytułem „Anhedonia” trafi na sklepowe półki, a zespół ruszy w trasę koncertową!

Illusion - TRASA „ANHEDONIA”
Support: Holyguns
24.03 / g.19:30
Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
Bilety:
50 - https://pwevents.pl/...hedonia/587/123
55 - Eventim, Ticketmaster, eBilet, Biletomat
60 - w dniu koncertu

To już siódmy studyjny krążek zespołu, który w tym roku obchodzi 26-lecie istnienia. Znajdzie się na nim dziewięć utworów. Rozmawiając z zespołem na próbach ustaliliśmy, że chcemy nagrać album brzmiący agresywnie, surowo, naturalnie. Miał być „wpie..ol”! Chcieliśmy wydobyć charakterystyczne brzmienie Illusion, oparte na mocnej sekcji rytmicznej, chropowatych gitarach i energetycznym vocalu Tomka – mówi Szymon Sieńko odpowiedzialny za produkcję nowego albumu.

Nowy singiel, to powrót do korzeni Illusion – solidna dawka energii, wściekłości i buntu wobec niezmiennych słabości ludzkiej natury. „Kto jest winien?” to mroczny utwór z bezkompromisowym tekstem stawiającym pytanie o kondycję społeczeństw i niemoc wobec działań militarnych. Kto jest winien przelewom krwi i dlaczego nadal ma to miejsce w erze współczesnej – podsumowuje Tomasz „Lipa” Lipnicki.

https://www.facebook.com/IllusionPL
http://illusion.pl
„Kto jest winien?” https://www.youtube....?v=qUL5lNGt1eQ„
Trzy ptaki”
„Vendetta”

https://www.facebook...05920196446712/


----- Pidżama Porno - Katowice - MegaClub[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Wyjątkowe wydarzenie
Koncert okazji 25-lecia MegaClubu

W grudniu 2017 roku mineło 30 lat od pierwszego koncertu Pidżamy Porno. Rzecz wydarzyła się w Poznaniu, w legendarnym klubie Słońce, gdzie w latach 80-tych, odbyło się mnóstwo koncertów muzyki alternatywnej. W związku ze swymjubileuszem, zespół, postanowił wrócić do zawieszonej 10 lat temu, tradycji grania swoich urodzinowych koncertów. Zespół powstał w 1987 roku z inicjatywy Krzysztofa Grabowskiego i Andrzeja Kozakiewicza. Pomimo przerw w działalności zespołu, Pidżama nieprzerwanie cieszy się ogromną sympatią fanów, a po 2007 roku, kiedy zespół zawiesił działalność, każdy koncert urasta do rangi wydarzenia. Ciężko wymienić najważniejsze albumy w dorobku grupy, ponieważ każde wydawnictwo Pidżamy zapisało się w historii polskiej muzyki rockowej – od wczesnych albumów ”Ulice Jak Stygmaty" czy "Futurista", przez pierwszy wydany przez S.P. Records krążek „Złodzieje Zapalniczek”, przebojowy "Styropian", rewelacyjną „Marhef w Butonierce” i ostatni – „Bułgarskie centrum”. Pidżama Porno wystąpi w Katowickim Megaclubie już 24 Marca2018 w ramach 25 lecia Klubu.

wejście 19:00
Bilety w cenie:
- 60zł - w przedsprzedaży
- 70zł - w dniu imprezy
- 100zł - Karnet 2 Koncerty
(23.03 Strachy na Lachy & 24.03 Pidżama Porno)

bilety do nabycia na www.goingapp.pl

https://www.facebook...78054545754889/


----- Bleib Modern Decadent Fun Club SKY I Ceremony I Hydrozagadka
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
I'LL BREAK THEM DOWN. NO MERCY SHOWN. HEAVENS KNOWS, IT'S GOT TO BE THIS TIME.
Bleib Modern
Third Coming Records ( Paris,FR ), feb 2017:

''After relentlessly touring around Europe the past couple of years, they took a break in Berlin to lay down what was to become their most mature and fascinating record so far, Antagonism.

A true sonic assault at the service of a bleak sensibility. Amongst the expected throbbing shoegaze hymns, a craft that they have been perfecting since their debut. By shaping a new and more solar sound, the band shows themselves ready to take over a new and wider audience. Bleib Modern finally opened their wings(but got burnt aiming at the sun). To File Under : The Underground Youth,The Blue Angel Lounge, A Place To Bury Strangers, The Kvb, The Cure, Ritual Howls, ...''
__________________________________________
"Pochodzący z Bambergu w Niemczech duet Bleib Modern z nadzwyczajną swobodą porusza się w różnych, często przeciwstawnych obszarach związanych z estetyką coldwave / post punk. Zwolennicy mrocznego post punka nie będą zawiedzeni – Antagonism, trzeci longplay w dyskografii Bleib Modern, to zdecydowanie najzimniejsza i najmroczniejsza płyta nagrana przez ten niemiecki zespół. Antogonism to swoisty ukłon w stronę wielowymiarowości, którą powinna być nowoczesna muzyka chłodu. Post punk interpretowany przez Bleib Modern sięga po rejestry tradycyjnej zimnej fali (wyeksponowane brzmienie „żywej” perkusji urzeka na tej płycie), melodyjność rocka gotyckiego, jak też eteryczne wzniosłe kompozycje (w rodzaju otwierającej krążek „Gray Dawn”), a także akustyczne i nastrojowe, dark bluesowe niemal ballady, które mógłby skomponować chociażby Paul Roland.
/ źródło: https://wavepressblog.com

Decadent Fun Club
Współczesny świat to śmietnik. Żyjemy w rzeczywistości pełnej przyspieszenia i wypaczenia. Być może nieprzypadkowo właśnie w tym momencie doszło do spotkania, w wyniku którego powstał Decadent Fun Club. Ich muzyka to zimny powiew świeżości i odwołanie do najpiękniejszych tradycji w jednym.

W styczniu 2017 ukazał się pierwszy singiel - „Serendipity”. Piosenkę można było usłyszeć w stacjach radiowych (m.in. Trójka, Jedynka, Czwórka, Radio Kampus i kilka rozgłośni regionalnych), a teledysk zyskał uznanie w postaci nominacji do nagrody Yach Film Festival oraz prezentacji w ramach Silver Screenings na Berlin Music Video Awards. Drugi singiel zespołu -“Glitterball” ukazał się w sierpniu. Teledysk prezentowany był podczas 16.edycji festiwalu Cinemaforum w Kinotece.

W ciągu roku zespół zagrał serię udanych koncertów, m.in. w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, podczas Spring Break Festival w Poznaniu, Europejskich Targów MuzycznychCo Jest Grane 24 oraz pierwszy zagraniczny koncert na Pop-Kultur Festival w Berlinie.

Decadent Fun Club jednogłośnie wygrał konkurs Jarocińskie Rytmy Młodych, organizowany w ramach Jarocin Festiwal 2017. Jako zwycięzcy grają koncerty u boku Krzysztofa Zalewskiego podczas trasy Złoto
(24.11 Gdańsk, 30.11 Warszawa, 9.12 Szczecin, 10.12 Poznań).

Aktualnie zespół promuje swój najnowszy singiel “Stardust”, w odróżnieniu od dwóch poprzednich zaśpiewany po polsku.

✝ ✇ ~ ☾ ∞ →


SKY / sorrowkillsyouth [heartcore, death r&b, witchgaze, dark wave, experimental] WWA
SKY to dźwiękowy rytuał egzorcyzmowania smutku i lęków. W swoich nagraniach, używając języka snu i koszmaru, ogłuszających dźwięków automatu perkusyjnego i melncholijnych melodii syntezatora, SKY stara się wywołać duchy przeszłości i uśpić wewnętrzne demony. "Lullabies" przypominają soundtrack do kolejnegosezonu Twin Peaks.

Debiutancka EP-ka SKY została wydana w październiku zeszłego roku przez netlabel Trzy Szóstki. W styczniu tego roku, nakładem berlińskiego labelu Black Verb Records, album ukazał się na kasecie.

SKY pracuje obecnie nad nowym materiałem, przygotowując się do premierowych koncertów za granicą, i dzieląc czas między solową działalność i swoje pozostałe projekty: shoegaze'owe Evvolves i elektroniczne duo Garden Of.
BC: https://blackverbrec...album/lullabies
FP: https://www.facebook...rrowkillsyouth/
IN: https://www.instagra...rrowkillsyouth/
VIDEO:
PRESS:
wywiad http://www.nowamuzyk.../14/wywiad-sky/
recenzja https://wavepressblo.../sky-lullabies/


________________________________
start: 20:00
bilety: 25/35 złMORE INFO SOON.
BE THERE, DON'T BURN THE FIRES.

https://www.facebook...45796899233244/


----- New Wave Party I Lista fb free*
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
I'm living in the Ice age.
Nothing will hold.
Nothing will fit.
Into the cold.

/ IV edycja New Wave Party. Oficjalny after po Bleib Modern + Decadent Fun Club + SKY I Ceremony I Hydrozagadka

Sobota, 24 marca 2018.


~ cold wave / dark 80s/ post punk/ 80s/ synth-pop/ ebm/ industrial party ~


start: 22:45 (po koncertach)
grają: Paula (KATZ) / Krucza
wejście: lista fb free* + osoby z koncertów I pozostali: 10pln
___________________________________________________
lista fb free obowiązuje do godziny 1:00 i jest zamykana o godzinie 20:00 w dniu imprezy. Aby zapisać się na wydarzenie, wystarczy kliknąć "wezmę udział".

https://www.facebook...54710588525634/


----- Parov Stelar (Torwar Warszawa)[I]
Przez CZEJEN

Odnośnik bezpośredni
http://www.efest.pl/...ar-w-warszawie/


----- Majid Jordan (Niebo Warszawa)[I]
Przez CZEJEN

Odnośnik bezpośredni
http://www.efest.pl/...an-w-warszawie/


24
marzec 2018

Dzisiaj świętująBrak urodzin w dniu dzisiejszym