Skocz do zawartości

Strona RUSH Hemispheres używa cookies. Nasza Polityka prywatności dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. OK
Witaj na RUSH Hemispheres
Wita Cię RUSH Hemispheres. Jak w większości tego typu społeczności powinieneś się zalogować aby móc brać udział w dyskusjach. Proces rejestracji jest nieskomplikowany i wymaga podania minimalnej ilości danch. Przyłącz się do nas i załóż swoje konto. Jako pełnoprawny użytkownik zyskasz:

  Możliwość zakładania tematów i brania udziału w dyskusjach.
  Subskrypcje email dowolnych treści na stronie.
  Własny profil z mnóstwem ciekawych opcji konfiguracyjnych.
  Nieograniczoną przestrzeń na swoje albumy w Galerii.
  Możliwość rozmów na żywo z pozostałymi użytkownikami.
  Wewnętrzny komunikator do wymiany korespondencji ze znajomymi.

Logowanie Rejestracja

Wydarzenia dnia marzec 17, 2018

w Koncerty
  • Brak uprawnień wymaganych do dodawania wydarzeń

----- Emes Milligan + goście | koncert premierowy "Self-Made Man"[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Zapraszamy na koncert premierowy płyty "Self-Made Man"!

Podczas tego wyjątkowego eventu będziecie mogli usłyszeć cały materiał z tego albumu oraz utwory z dotychczasowych albumów Emes Milligan - "Spin-Off", "Chapter I" i "Nowe Kino"!

Emesa na scenie wspierać będą:
- HVZX
- ?
- ?

DATA: 16 marca 2018
START: 21.00
WJAZD: osoby z biletami preorderowymi za darmo | pozostali 30 / 35 PLN
MIEJSCE: D.K. Luksus, Wita Stwosza 16, Wrocław

https://www.facebook...69902920282265/


----- DJ z Wąsem: Byłaś Serca Biciem vol. 11 /// Lista FB free[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Chóralne śpiewy i tańce do rana!

Byłaś Serca Biciem to kultowy już cykl, zapoczątkowany w nieistniejącej Eufemii. Tym razem bawić się będziemy w gościnnych progach Hydrozagadki. Startujemy po koncertach i bawimy się do rana. Zagra dla Was DJ z Wąsem.

A do czego się bawimy? Do polskich największych przebojów i rarytasów, z domieszką hitów z zagranicznychlist przebojów.
Bajm, Breakout, Izabela Trojanowska, Lombard, Lady Pank, Halina Frąckowiak, Maanam, Republika, Kult, T.Love, Czesław Niemen, Anna Jurksztowicz, Kombi, Papa Dance, Franek Kimono, Wanda i Banda, 2 + 1, Bolter, Kayah i Bregovic, Krzysztof Krawczyk, Urszula, Mr Zoob, Wilki, VOX, Budka Suflera, Anna Jantar, Zbigniew Wodecki, Hey, Varius Manx, Zdzisława Sośnicka, Czerwone Gitary i wielu wiele innych. 99%po polsku. jeden procent należy do George'a Michaela ;)

Nie zapomnijcie o wygodnym obuwiu!

Wasz DJ z Wąsem.

Kiedy: 16 marca o godz. 22:30 (zaczynamy po koncertach) - kończymy, gdy nikt nie zatańczy do Maanamu ;)

Gdzie: Klub Hydrozagadka

Wjazd: Lista FB (klikajcie Wezmę udział!) zafriko do 1, później/pozostali 10 polskich złotych.

Ciężko pracuję w dyskotece
Jestem dżokejem - szmule gram
Przyjdźcie popatrzeć jak tu tańczą
Obłędna sprawa - mówię wam!

https://www.facebook...90631491668467/


----- Kult Akustik 2018 Bydgoszcz - SOLD OUT[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
TIMETABLE:
18:00 - otwarcie drzwi
19:00 - początek koncertu

Po ogromnym sukcesie tegorocznej serii koncertów „bez prądu”, formacja Kazika Staszewskiego zaprasza swoich fanów do udziału w kolejnej trasie akustycznej! Trasa Kult akustik 2018 rozpocznie się 9 marca w Klubie Stodoła. Kult zaplanował łącznie 15 koncertów w 11 polskich miastach. Po dwunastu miesiącach od rozpoczęcia poprzedniej trasy akustycznej, która spotkała się zogromnym uznaniem fanów, grupa po raz kolejny zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu.

9 marca - Klub Stodoła, Warszawa
10 marca - Klub Stodoła, Warszawa
11 marca - Centrum Spotkania Kultur, Lublin
16 marca - Wytwórnia, Łódź
17 marca - Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
18 marca - Aula Mickiewicza, Poznań
23 marca- Klub Stodoła, Warszawa
24 marca - Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
25 marca - Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
8 kwietnia - CKK Jordanki, Toruń
13 kwietnia Sala Audytoryjna WCK, Wrocław
14 kwietnia - Katowice Miasto Ogrodów, Katowice
15 kwietnia - Klub Studio, KrakówZAPRASZAMY

KONCERT WYPRZEDANY

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie:
http://pliki.stodola...KlubStodola.pdf

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

http://kult.art.pl/e...2018-bydgoszcz/

https://www.facebook...35533123383038/


----- Beatsteaks: Warszawa, Hydrozagadka[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających ofertyodsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Data: 2018-03-17 (sobota)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Hydrozagadka
Adres: ul. 11 listopada 22
Godziny: otwarcie drzwi - 19:00, start koncertu - 20:00
Ceny biletów: 49 / 60 zł
Miejsca sprzedaży: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Agencja Go Ahead zaprasza na wyjątkowe koncerty Beatsteaks w Polsce! Zespół wystąpi w marcu w czterech kameralnych klubach we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Warszawie!
Początki formacji Beatsteaks sięgają 1995 roku, kiedy to światło dzienne ujrzało demo zespołu. Pierwsze wydawnictwo długogrające, zatytułowane „48/49”, zostało świetnie przyjęte przez publiczność. Wraz z sukcesem przyszły występy przed takimi gwiazdami jak Faith No More czy Bloodhound Gang. Następnelata przyniosły kolejne albumy i coraz większy sukces sprzedażowy, a samagrupa została uznana za najlepszy niemiecki zespół 2004 roku w wielu prestiżowych rankingach, w tym także na MTV Europe Music Awards. Rok ten stanowił przełom w działalności zespołu – formacja święciła tryumfy w postaci wyprzedanych koncertów oraz licznych nagród branży. Występy na prestiżowych festiwalach muzycznych pozwoliły jej przedrzeć się do świadomości międzynarodowej publiczności. Obecnie Beatsteaks są jednym z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich zespołów – występują w roli headlinerów na festiwalach i wyprzedają koncerty klubowe.
Koncerty we wrocławskim Firleju (9.03), krakowskiej Alchemii (10.03), poznańskim klubie U Bazyla (16.03) i warszawskiej Hydrozagadce (17.03) mają przypomnieć pierwsze koncerty grupy z małą publiką. Pule biletów ograniczone są pojemnością klubów, nie radzimy więc czekaćz zakupem! Zapraszamy!

https://www.facebook...70357496379833/


----- Natalia Przybysz / Mikromusic / Odet / Gdańsk[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Agencje P.W. Events - koncerty i yMusic mają zaszczyt zaprosić na wiosenną trasę koncertową trzech silnych, lecz subtelnych, kobiecych osobowości polskiej sceny muzycznej! Natalia Przybysz w towarzystwie trip-hopowego Mikromusic i utalentowanej, wschodzącej gwiazdy Odet pojawią się w 8 polskich miastach na przełomie marca i kwietnia. Ten skład gwarantuje, że kobieca trasa z udziałem tych artystek jest pretendentką do tytułu muzycznego wydarzenia roku 2018!

Natalia Przybysz / Mikromusic / Odet
17.03 /19:00
Stary Maneż / Gdańsk
Bilety:
75 - https://pwevents.pl/...ic-odet/563/117
80 - Biletomat, Eventim, Ticketmaster, eBilet
85 - w dniu koncertu


NATALIA PRZYBYSZ

Natalia Przybyszwypłynęła na szerokie wody polskiej sceny muzycznej jako wokalistka zespołu soulowego i R&B Sistars (zwycięski zespół MTV Music Awards rozpadł się, by w 2012 roku ponownie zagrać razem przed Jamiroquai & Prince). W sierpniu2011 roku Natalia zagrała przed Erykah Badu na koncercie w Warszawie. Latem 2012 roku nagrała płytę z okazji 50-lecia debiutu artystycznego Janis Joplin. Projekt został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez publiczność jak i krytyków. Według redaktorów internetowego portalu Jazzsoul premiera „KozmicBlues” była jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku. Uznanie krytyków i duża frekwencja publiczności na jej koncertach przyczyniły się do wydania albumu „Kozmic Blues; Tribute to Janis Joplin” w czerwcu następnegoroku. Album okazał się inspiracją do płyty Natalii Przybysz „Prąd”, któryosiągnął status platynowej płyty (30 000 sprzedanych egzemplarzy). W 2015 roku Natalia otrzymała nagrodę Fryderyka w dwóch kategoriach – Album Roku za „Prąd” oraz Singiel Roku dla „Miód”. 9 maja odbyła się premiera singla "Światło nocne" zapowiadającego kolejny album Natalii Przybysz o tym samym tytule. Album „Światło Nocne” ukazał się we wrześniu 2017, a wokalistka ma za sobą niezwykle udaną jesienną trasę koncertową, promującą ostatni materiał, na której wiele z koncertów było wyprzedanych.

https://www.facebook...zybyszOfficial/
„Światło Nocne”
„Świat Wewnętrzny”

MIKROMUSIC

Grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się, że takie pozornie różnegatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie. Na swoim koncie mają 6 płyt, w tym dwie płyty koncertowe. Grupa została doceniona nominacją do Yacha za teledyski do utworów „Sennik”.„Oczko” i „Takiego chłopaka”. Na swoim koncie mateż nagrodę Gazety Wyborczej „Warto” za płytę „Sova”.

https://www.facebook.com/mikromusic/
�„Takiego chłopaka” https://www.youtube....?v=6km-dDFjnTk�
„Bezwładnie”
"Takmi się nie chce"

ODET

Pianistka, wokalistka, autorka muzyki i tekstów. Jest absolwentką gdańskiejAkademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki, na której aktualnie pracuje.Od wielu lat samodzielnie komponuje i pisze teksty, lecz dopiero po ukończeniu studiów odważyła się wyjść do ludzi ze swoją twórczością. I tak z powodzeniem artystka do dziś stara się czarować publiczność swoją pastiszową muzyką i zawadiackimi tekstami. Jej utwory to zderzenie dwóch odmiennych stylistyk - melancholijnej liryki i humoru. Świadomie podkreśla kontrastowość utworów, ukazując tym samym zmienność ludzkiej natury.

https://www.facebook...etofficialpage/
„Doll”:

https://www.facebook...56338637866922/


----- OSTR w Warszawie! Koncert premierowy "W drodze po szczęście"[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
TIMETABLE:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - rozpoczęcie koncertu

Po doskonale przyjętej symfonicznej trasie koncertowej “Życie po śmierci. Autentycznie” nastał czas na powrót do klubowego grania. Serdecznie zapraszamy na premierowy koncert nowego albumu O.S.T.R. - “W drodze po szczęście”

Trasa koncertowa jest częścią szerszej współpracy z Hennessy. O.S.T.R. jest pierwszym polskim Ambasadorem marki. Współpraca obu partnerów przebiega pod hasłem “Hennessy x O.S.T.R. Never stop. Never settle”.
#HennessyOSTR
#NeverStopNeverSettle

Bilety: www.wdrodzeposzczescie.pl/bilety

Bilety:
KONCERT WYPRZEDANY

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udziałw imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie:
https://ticketclub.p...koncertostr.pdf

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

https://www.facebook...31633997076207/


----- SB Maffija TOUR Katowice[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
SB MAFFIJA TOUR / Katowice
Line-up:
► Solar
► Białas
► LANEK
► Bedoes
► Beteo
► Wiatr
► Jan - rapowanie
► Avi i Louis Villain
► White 2115

#1pula 49zł
#2pula 59zł
#3pula 69zł

Bramy 19:00
Biletydostępne od 6 Stycznia na Going >> www.goingapp.pl

________________________
SB Maffija Label oraz SOLD OUT Agencja zapraszają na specjalny showcase!
Swój pierwszy i jak dotąd jedyny showcase SB Maffija zagrała na PolishHip Hop Festiwalu w Płocku. W specjalnym koncercie udział wzięli wszyscy artyści SBM. Czas ponownie odpalić tę muzyczną petardę.
Na jednej scenie wystąpią wszyscy zakontraktowani artyści SB Maffija Label - Solar, Białas, Lanek, Bedoes, Beteo, Wiatr, Jan Rapowanie, Avi i Louis.
„SB Maffija to prawdopodobnie największa i najsilniejsza rodzina na scenie polskiego rapu – jeśli chodzi o kontakt z fanami i relacje między sobą, chłopaki nie mają sobie równych.”
Newonce
„Atmosfera w 100% rapowa, na scenie zgromadzeni raperzy związani z labelem jak i znajomi. Totalny młyn, vixagedon.”
„To nie była zwykła impreza hiphopowa - to był sylwester w marcu.”
Glamrap
------------------------------------
SB Maffija (ekipa) – zawiązywała sięwokół rapera Solar/Białas, kiedy jeszcze o wytwórni nie było mowy. Przez jej szeregi przewinęło się sporo osób, których ścieżki później prowadziły w różnych kierunkach, również tych, które oddalają od rapowych karier. Skład był luźny i nigdy nie potwierdzano go kartami członkowskimi, ani legitymacjami.

--------------------------------------

Ograniczenia wiekowe:
Wstęp +16
Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego

Patronat medialny: Glamrap

Oficjalnym partnerem trasy jest Selectshop


WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT BILETÓW:
1. Nie ma konieczności drukowania pdf-ów z maila, najlepszą opcją przygotowania biletu do skanowania na bramce jest pobranie naszej aplikacji z goingapp.pl/download i pokazanie go w telefonie z zakładki "moje bilety" (można pokazać bilet wydrukowany, ale pamiętajcie, by kartka nie była uszkodzona).
2. Skaner sprawdza QR kod każdego biletu, więc upewnijcie się, że możecie go pokazać lubwyświetlić, by przyspieszyć wejście do klubu.
3. Bilety są imienne i obsługa może poprosić o okazanie dowodu tożsamości, dlatego upewnijcie się, że widnieją na nich Wasze właściwe dane,
4. W przypadku biletów grupowychtrzeba koniecznie wchodzić w obecności osoby, której dane są na bilecie.
5. W razie potrzeby zmiany danych na bilecie lub rozdzielenia go prosimy okontakt mailowy: support@goingapp.pl, zlecenia zmian realizujemy do godziny 14:00 w dniu koncertu, po tej godzinie nie będzie możliwości dokonywania żadnych zmian.
6. W przypadku kupienia biletu od kogoś upewnijcie się, że zamiana przeszła u nas w systemie, bez zaktualizowanych danych bilet może okazać się nieważny.
7. Jeśli nie otrzymaliście biletu na mail w ciągu 24h prawdopodobnie trafił do Waszego spamu lub została zrobiona literówka wadresie mailowym - zgłoście się do nas.
Wszystkie drogi prowadzą do support@goingapp.pl - piszcie, pomożemy!

https://www.facebook...62020440673591/


----- Łąki Łan + Brodacze Live Act / CEiIK, Olsztyn[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Jeden z najbardziej barwnych i energetycznych zespołów na polskiej scenie muzycznej powraca do Olsztyna! Grupa Łąki Łan wystąpi na wiosennej trasie w olsztyńskim CEiIK!

ŁĄKI ŁAN "Leć Tour"
17.03 / g.20:00
Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
Support: Brodacze Live Act
Bilety:
50 zł https://pwevents.pl/...-olsztyn/594/16
55 zł Ticketmaster, Eventim, https://www.ebilet.p...a/pop/laki-lan/, Biletomat
60 zł w dniu koncertu

Łąki Łan to zespół, który zrodził się na Jam Sessions w warszawskich klubach. Granie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie a studio jest jego dopełnieniem. Słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko - międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.

Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Coke Live Music Festival, Heineken Open’er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock.

Łąki Łan to:
POŃ KOLNY aka Jarosław Jóźwik – piano
BONK aka Michał Chęć – gitara, voc.
MEGA MOTYL aka Piotr Koźbielski – drums, voc.
PAPRODZIAD aka Włodzimierz Dembowski – voc.
ZAJĄC COKICTOKLOC aka Bartek Królik – bass, key., voc.
JEŻUS MARIAN aka Marek Piotrowski – key.

https://www.facebook...19097431441032/


----- Too Many Zooz - Proxima, Warszawa[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Do Warszawy przyjadą wprost z nowojorskiego metra! Too Many Zooz - brass housowe trio, które zostało zaproszone do współpracy przez samą Beyonce przy "Lemonade", zagra 17. marca w Proximie. Bilety dostępne będę od od 8.12. w cenie 79 zł, a znajdziecie je na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl i w Empikach.

BILETY/TIKCETS:
Fource: http://bit.ly/2AFsCX8
GoOut: http://bit.ly/2iEHjS7
Eventim: http://bit.ly/2j8fO7E
Empiki

Long way from the subways of New York to Warsaw but they'll make it! Too Many Zooz - Brass house power trio that played with Beyonce herself will come to Warsaw on March 17. Tickets will be available via fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl and Empiks starting from Dec 8 for 79zł

https://www.facebook...11203549391251/


----- Total Oldschool Party[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Rock'n'roll, disco, pop, funk, old rock hits, new wave, itd., czyli najlepsza selekcja starych hitów zaprezentowana przez mister Bigosa z wdziękiem karabinu maszynowego.

Podstawowa i wszechogarniajaca forma szalonej imprezy w starym stylu. Można spodziewać się wszystkiego co najlepsze w muzyce różnorakiej od lat 50-tych do 90-tych (+ z rzadka coś bardziej współczesnego, o ile nawiązuje do klimatów oldschool). DJ Bigos dostosowuje swoje sety do wymagań publiczności i zawsze jest w nich mnóstwo niezapomnianych przebojów - od rock'n'rolla poprzez big beat i rhythm'n'blues,disco, funk, latino, ska aż do new wave i new romantic. Nie brakuje teżoczywiście legendarnych hitów rockowych. Czasem jest ostrzej, a czasem bardziej soft, ale zawsze do tańca, z wyczuciem chwili i z poczuciem humoru. Nieskrępowana i beztroska zabawa przy wiekopomnych hitach, które wszyscydobrze znamy już od czasów szkolnych dyskotek i których nigdy nie mamy dość.

https://www.facebook...39890682718449/


----- Therion Imperial Age Null Positiv (Progresja Warszawa)[I]
Przez CZEJEN

Odnośnik bezpośredni
http://www.efest.pl/...rtach-w-polsce/


17
marzec 2018

Dzisiaj świętująBrak urodzin w dniu dzisiejszym