Skocz do zawartości

Strona RUSH Hemispheres używa cookies. Nasza Polityka prywatności dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. OK
Witaj na RUSH Hemispheres
Wita Cię RUSH Hemispheres. Jak w większości tego typu społeczności powinieneś się zalogować aby móc brać udział w dyskusjach. Proces rejestracji jest nieskomplikowany i wymaga podania minimalnej ilości danch. Przyłącz się do nas i załóż swoje konto. Jako pełnoprawny użytkownik zyskasz:

  Możliwość zakładania tematów i brania udziału w dyskusjach.
  Subskrypcje email dowolnych treści na stronie.
  Własny profil z mnóstwem ciekawych opcji konfiguracyjnych.
  Nieograniczoną przestrzeń na swoje albumy w Galerii.
  Możliwość rozmów na żywo z pozostałymi użytkownikami.
  Wewnętrzny komunikator do wymiany korespondencji ze znajomymi.

Logowanie Rejestracja

Wydarzenia dnia marzec 16, 2018

w Koncerty
  • Brak uprawnień wymaganych do dodawania wydarzeń

----- ROME / Warszawa, Hydrozagadka[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Iron Realm Productions oraz Klub Hydrozagadka zapraszają na koncert ROME (Jerome Reuter) w Warszawie!

Pochodzący z Luxemburga muzykJerme Router założył ROME (nazwa projektu pochodzi od jego imienia) w 2005r. i od tego czasu wydawał kolejne płyty, które mocno zatrząsły światem folku i post-industriala. Klimat muzyki i tekstów Rome jest wyjątkowy – łączy w sobie kunszt komponowania melodii, subtelne i poetyckie słowa oraz bezpośredni styl muzyczny, który czerpie z tradycji pieśni ludowej, dark ambientu, apocalyptic folku popu, rocka akustycznego, cold wave oraz martial industrial – wszystkie te elementy zlewają się tutaj w szczególnie awangardową mieszankę.

Poprzez cały cykl koncept albumów Rome rozwinął szczególną muzyczną ”poezję tęsknoty”, która wywodzi się z mrocznego, melancholijnego poczucia wykorzenienia i która wyraża poczucie samotności życia we współczesnym świecie. Bohaterami tekstów ROME są bezwiedni buntownicy Camusa, dotknięci współczesnymi burzami XX wieku: wygnani, prześladowani, pogardzani i niezrozumiani.

Muzyka ROME czerpie silnie z tradycji bardów takich jak Jacques Brel czy Leo Ferré, ale dodaje do niej te bardziejmroczne elementy (post)industrialnej kultury. Teksty ROME z kolei są inspirowane dziełami literatury światowej, od Camusa po Geneta, a używane przez Jerome’a techniki kolażu słownego pozwalają zbudować niezwykły pomost intertekstualności między słowem a dźwiękiem. Liryczne piękno kompozycji Jerome’a, głębia jego poezji i skomplikowane aranżacje sprawiają, że obcowaniez jego muzyką to szczególne doświadczenie.

W styczniu 2018 r. Rome wyda nowy album zatytułowany Hall of Thatch – koncerty w Poznaniu, Krakowie i Warszawie będą promować jego nowe wydawnictwo.

Sprzedaż biletów rusza 1 września - więcej informacji wkróce!

https://www.facebook...46789068896540/


----- Kult Akustik 2018 Lódź[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
TIMETABLE:
18:00 - otwarcie drzwi
19:00 - początek koncertu

Po ogromnym sukcesie tegorocznej serii koncertów „bez prądu”, formacja Kazika Staszewskiego zaprasza swoich fanów do udziału w kolejnej trasie akustycznej! Trasa Kult akustik 2018 rozpocznie się 9 marca w Klubie Stodoła. Kult zaplanował łącznie 15 koncertów w 11 polskich miastach. Po dwunastu miesiącach od rozpoczęcia poprzedniej trasy akustycznej, która spotkała się zogromnym uznaniem fanów, grupa po raz kolejny zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu.

9 marca - Klub Stodoła, Warszawa
10 marca - Klub Stodoła, Warszawa
11 marca - Centrum Spotkania Kultur, Lublin
16 marca - Wytwórnia, Łódź
17 marca - Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
18 marca - Aula Mickiewicza, Poznań
23 marca- Klub Stodoła, Warszawa
24 marca - Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
25 marca - Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
8 kwietnia - CKK Jordanki, Toruń
13 kwietnia Sala Audytoryjna WCK, Wrocław
14 kwietnia - Katowice Miasto Ogrodów, Katowice
15 kwietnia - Klub Studio, Kraków

ZAPRASZAMY

Bilety w cenie od 90 do 130 zł do nabycia:
www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketmaster.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział wimprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie:
http://pliki.stodola...KlubStodola.pdf

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

http://kult.art.pl/e...stik-2018-lodz/

https://www.facebook...43710562307986/


----- KAT & Roman Kostrzewski, Alastor,Thunderwar/Warszawa/Progresja[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
wejście: 18:00
start:19:00

bilety: https://progresja.co...tor-thunderwar/Kat i Roman Kostrzewski (KAT&RK) to historia black, thrash metalu. Kultowy zespół tworzący Wielką Trójcę Polskiego Metalu łącznie z TSA i Turbo, powstał w 1980 r. Zwycięstwo w konkursie publiczności -Jarocin 85’ dało zespołowi pierwszy singiel „Noce Szatana” , „Ostatni tabor”(Tonpress),i pierwszą płytę zespołu wydaną w Europie Zachodniej-”Metal & Hell” (Ambushrecords).
Na przestrzeni lat KAT dzieli deski z tuzami światowego metalu jak: Metallica, Motörhead, Iron Maiden, z powodzeniem występuje w kraju i za granicą, w październiku 2016 r. KAT&R K z sukcesem odbył 11 koncertową trasę po Anglii, Szkocji i Irlandii
Teraz skoncentrowany jest nad materiałem na nową płytę ale będzie gościł w wielu miastach w Polsce.
Zespół prowadzony przez Romka Kostrzewskiego i Irka Lotha występuje obecnie w składzie:
Roman Kostrzewski- wokal,Irek Loth- perkusja, Jacek Hiro-gitara, Krzysztof Pistelok-gitara, Michała Laksa-bas.Alastor
Powstały w 1986 r. w Kutnie thrash-metalowy zespół ALASTOR to kultowa formacja, posiadająca ugruntowaną pozycję na polskiej scenie metalowej. Dotychczas wydane albumy studyjne zostały docenionezarówno przez słuchaczy, jak również krytyków; a nazwę ALASTOR można beztrudu odnaleźć w Encyklopedii polskiego rocka" .
Zespół ma na swoim koncie wysstępy na większości polskich festiwali metalowych i rockowych: Metalmania, FMR Jarocin, RockFestiwal Węgorzewo, Mayday Rock Festival, Dramma, Wojna z Trzema Schodami, Hunterfest, Summer Dying Loud, Rock&Rose Fest Kutno i wiele innych.

ALASTOR koncertowł razem z wieloma zespołmi zaliczanymi zarówno do polskiej, jaki i światowejścisłej czołówki, m.in.: Nasty Savage, Exumer, Living Death, Sodom, KAT & Roman Kostrzewski, Turbo, Vader, Wilczy Pająk, Dragon, Tankard, Death Angel, Flotsam&Jetsam,Exodus oraz King Diamond.

W 1989 r. światło dzienne ujrzał debiutanckialbum Syndroms of the Cities", wydany przez włoską wytwórnię Metalmaster i dostępny w całej Europie. Polskojęzyczna wersja (Syndromy Miast") pojawiła się w kolejnym roku nakładem wytwórni Polmusic. Nagrany w 1990 r. album "Przeznaczenie" wydany został nakładem wytwórni Metal Mind Productions ponad20 lat póżniej, tj. 17 września 2012 r., w wersji aanglojęzycznej W 1992r. Carnage Records wydało kasetę "Garage'92 Live Session". W 1993 r. ALASTOR wygrał konkurs finałowy podczas FMR w Jarocinie i dzięki temu w 1994 r. nagrał album "Zło", wydany przez LoudOut Records. Po 3 latach, w 1997 r., nakładem Morbid Noizz, światło dzienne ujrzało kolejne wydawnictwo zespołu, zatytułowane "Żyj, gnij i milcz". Mimo dobrych recenzji albumu zawiodły kwestie promocyjne, co doprowadziło do zawieszenia pod koniec lat 90-tych'działalności zespołu

Zespół został skutecznie zreaktywowany w 2005 r., by 4 lata później, w 2009 r., wydać wysoko oceniony album "Spaaazm" (Fonografika/Metal Mundus). Rok 2010 zapoczątkował zmiany w składzie - po ponad 20 latach działalności szeregi opuścił dotychczasowy wokalista Robert Stankiewicz, a jego miejsce zajął Mish Jarski. Do chwili obecnej zmieniali się również gitarzyści oraz basiści. Jesienią 2011 r. zarejestrowany został materiał na album "Out of Anger", wydany również przez Metal Mind Productions. Jego polska premiera miała miejsce 12 listopada 2012 r., europejska 26 listopada 2012 r., a 15 stycznia 2013 r. album ukazał się w USA.

W chwili obecnej zespół przygotowuje materiał do kolejnego wydawnictwa.

Aktualnie ALASTOR funkcjonuje w składzie:
Sławomir "Bryłas" Bryłka - perkusja
Mariusz "Maryś" Matuszewski - gitara
Mish Jarski - wokal
Artur "Naho" Banach - gitara
Wojciech "Wojtomierz" Milewski


Zespół Thunderwar narodził się w 2012 roku w Warszawie gdy 4 maniaków postanowiło oddać swój hołd dla kapel takich jak Dissection, Bathory, Death, Obituary i 80s NWOBHM. W2013 została wydana pierwsza EP o nazwie "The Birth of Thunder". Po wydaniu tego materiału zespół skupił się na promocji i tworzeniu debiutanckiego albumu "Black Storm". Album został nagrany w Hertz studio i wydany z ramienia Witching Hour Productions w 2016 roku. W 2017 roku zespół postanowił rozejść się z pierwszym perkusistą Vitem Argainskim i w sierpniu 2017 nagrał z Pawłem "Pavulon" Jaroszewiczem nowy materiał w studiu Monochrom. Producentem i realizatorem był Haldor z Satanic Audio. Thunderwar zagrał szereg koncertów z takimi tuzami jak: Carcass, Mayhem, Amon Amarth, Abbath, Death(DTA), Obituary, Asphyx i Sinister.

https://www.facebook...94731887259078/


----- Natalia Przybysz / Mikromusic / Odet / Poznań[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Agencje P.W. Events - koncerty i yMusic mają zaszczyt zaprosić na wiosenną trasę koncertową trzech silnych, lecz subtelnych, kobiecych osobowości polskiej sceny muzycznej! Natalia Przybysz w towarzystwie trip-hopowego Mikromusic i utalentowanej, wschodzącej gwiazdy Odet pojawią się w 8 polskich miastach na przełomie marca i kwetnia. Ten skład gwarantuje, żekobieca trasa z udziałem tych artystek jest pretendentką do tytułu muzycznego wydarzenia roku 2018!

Natalia Przybysz / Mikromusic / Odet
16.03

Harmonogram:
18:30 otwarcie drzwi
19:00 Odet
20:00 Mikromusic
21:30 Natalia Przybysz

Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
Bilety:
75 - https://pwevents.pl/bilety/natalia-przybysz-mikromusic-odet/562/117
80 - Biletomat, Eventim, Ticketmaster, eBilet, kasa Zamku, CIM, bilety24
85 - w dniu koncertu

Współorganizacja: Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu

NATALIAPRZYBYSZ

Natalia Przybysz wypłynęła na szerokie wody polskiej sceny muzycznej jako wokalistka zespołu soulowego i R&B Sistars (zwycięski zespół MTV Music Awards rozpadł się, by w 2012 roku ponownie zagrać razem przed Jamiroquai & Prince). W sierpniu 2011 roku Natalia zagrała przed Erykah Badu na koncercie w Warszawie. Latem 2012 roku nagrała płytę z okazji 50-lecia debiutu artystycznego Janis Joplin. Projekt został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez publiczność jak i krytyków. Według redaktorów internetowego portalu Jazzsoul premiera „Kozmic Blues” była jednym z najważniejszych wydarzeńmuzycznych roku. Uznanie krytyków i duża frekwencja publiczności na jej koncertach przyczyniły się do wydania albumu „Kozmic Blues; Tribute to JanisJoplin” w czerwcu następnego roku. Album okazał się inspiracją do płyty Natalii Przybysz „Prąd”, który osiągnął status platynowej płyty (30 000 sprzedanych egzemplarzy). W 2015 roku Natalia otrzymała nagrodę Fryderyka w dwóch kategoriach – Album Roku za „Prąd” oraz Singiel Roku dla „Miód”. 9 maja odbyła się premiera singla "Światło nocne" zapowiadającego kolejny album Natalii Przybysz o tym samym tytule. Album „Światło Nocne” ukazał się we wrześniu 2017, a wokalistka ma za sobą niezwykle udaną jesienną trasę koncertową, promującą ostatni materiał, na której wiele z koncertów było wyprzedanych.

https://www.facebook.com/NataliaPrzybyszOfficial/
„Światło Nocne”
„Świat Wewnętrzny”

MIKROMUSIC

Grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie. Na swoim koncie mają 6 płyt, w tym dwie płyty koncertowe. Grupa została doceniona nominacją do Yacha za teledyski do utworów „Sennik”.„Oczko” i „Takiego chłopaka”. Na swoim koncie ma też nagrodę Gazety Wyborczej „Warto” za płytę „Sova”.

https://www.facebook.com/mikromusic/
„Takiego chłopaka”
„Bezwładnie”
"Tak mi się nie chce"

ODET

Pianistka, wokalistka, autorka muzyki i tekstów. Jest absolwentką gdańskiej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki, na której aktualnie pracuje. Od wielu lat samodzielnie komponuje i pisze teksty, lecz dopiero po ukończeniu studiów odważyła się wyjść do ludzi ze swojątwórczością. I tak z powodzeniem artystka do dziś stara się czarować publiczność swoją pastiszową muzyką i zawadiackimi tekstami. Jej utwory to zderzenie dwóch odmiennych stylistyk - melancholijnej liryki i humoru. Świadomiepodkreśla kontrastowość utworów, ukazując tym samym zmienność ludzkiej natury.

https://www.facebook.com/odetofficialpage/
„Doll”: https://www.youtube.com/watch?v=mZm2dYLLS4c

współorganizacja: CK Zamek

https://www.facebook.com/events/168418737242856/


----- OSTR w Warszawie! Koncert premierowy "W drodze po szczęście"[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
TIMETABLE:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - rozpoczęcie koncertu

W związku z wyprzedaniem koncertu w Stodole, O.S.T.R. zaplanował drugi występ w warszawskim klubie! Muzyk, producent, instrumentalista oraz raper 16 marca zaprezentuje fanom materiał z najnowszej płyty "W drodze po szczęście", która trafi do sprzedaży 23 lutego. Bilety na wydarzenie dostępne w sprzedaży!

Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 19 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 4 platynowych płyt. Trzykrotny laureat Fryderyka Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Płyty O.S.T.R. wydawane są w wyjątkowej oprawie edytorskiej, za którą odpowiada Grzegorz Forin Piwnicki, wyróżniany designer i ilustrator. Płyty O.S.T.R. wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS. Album “Kartagina” nagrany wraz z amerykańsko-kanadyjskim producentem Marco Polo był w pierwszym półroczu 2014
najlepiej sprzedającą się polską płytą według oficjalnego podsumowania Związku Producentów Audio Video. Ten sam sukces powtórzył kolejny album “Podróż zwana życiem” w pierwszej połowie 2015 roku.

Niezdrowy tryb życia i intensywne trasy koncertowe odcisnęły swoje piętno na życiu prywatnym muzyka. Na początku 2015 roku O.S.T.R. przeszedł w wojewódzkim szpitalu specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi ratujący życie zabieg rekonstrukcji płuca. Przeżycia i przemyślenia związane z tym wydarzeniem stały się treścią wydanej w lutym 2016 roku płyty “Życie po śmierci”, która spotkała się bezprecedensowym przyjęciem przez krytyków i słuchaczy.

Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował wielokrotnie z Michałem Urbaniakiem i braćmi Waglewskimi (Fiszem i Emade). Razem z Kasią Nosowską był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. W ramach prestiżowego cyklu Made In Polska dał dla
TVP Kultura niezwykły, wspaniale wyprodukowany koncert. Lubiany i doceniany za granicą, współpracował z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel współtworzy kolektyw producencki Killing Skills. Jego nagrania emitują zarówno stacje studenckie, jak i Program Trzeci Polskiego Radia. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec,pomysłowo wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w kompozycjach opartych na czarnej muzyce miejskiej.

O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Tu rozpoczynał karierę w ramach grup LWC i Obóz T.A., ale szybko dał się poznać solo jako niekwestionowany zwycięzca konkursów wolnego mikrofonu (bitwy freestyle). Krótki i przypadkowy występ na scenie łódzkiego klubu Prokadencja zapewnił mu w 2001 roku kontrakt na debiutancki album w Asfalt Records. Z wytwórnią tą związany jest do dzisiaj. Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny. Żonaty, ojciec dwóch synów.

23 lutego ukaże się najnowszy album artysty zatytułowany "W drodze po szczęście". Materiał z nowego krążka już 16 marca będzie można usłyszeć w Klubie Stodoła!

ZAPRASZAMY

Bilety:
Przedsprzedaż – 49 zł (stojące), 69 zł (balkon)
Od 3 marca – 58 zł (stojące), 78 zł (balkon)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

Podanegodziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby,które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie:
https://ticketclub.p...koncertostr.pdf

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

https://www.facebook...62633177722090/


----- Illusion "Anhedonia" / Proxima, Warszawa[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Illusion zaprezentował pierwszy singiel „Kto jest winien?”, który zapowiada nową, pierwszą od 4 lat, płytę. W marcu album pod tytułem „Anhedonia” trafi na sklepowe półki, a zespół ruszy w trasę koncertową!

Illusion - TRASA „ANHEDONIA”
Support: Holyguns
16.03 / g.19:30
Warszawa/ Klub Proxima
Bilety:
55 - https://pwevents.pl/...hedonia/585/123
60 - Ticketmaster, Eventim, eBilet, Biletomat
65 - w dniu koncertu


To już siódmy studyjny krążek zespołu, który w tym rokuobchodzi 26-lecie istnienia. Znajdzie się na nim dziewięć utworów. Rozmawiając z zespołem na próbach ustaliliśmy, że chcemy nagrać album brzmiący agresywnie, surowo, naturalnie. Miał być „wpie..ol”! Chcieliśmy wydobyć charakterystyczne brzmienie Illusion, oparte na mocnej sekcji rytmicznej, chropowatych gitarach i energetycznym vocalu Tomka – mówi Szymon Sieńko odpowiedzialny za produkcję nowego albumu.

Nowy singiel, to powrót do korzeni Illusion – solidna dawka energii, wściekłości i buntu wobec niezmiennych słabości ludzkiej natury. „Kto jest winien?” to mroczny utwór z bezkompromisowym tekstem stawiającym pytanie o kondycję społeczeństw i niemoc wobec działań militarnych. Kto jest winien przelewom krwi i dlaczego nadal ma to miejsce w erze współczesnej – podsumowuje Tomasz „Lipa” Lipnicki.

https://www.facebook.com/IllusionPL
http://illusion.pl
„Kto jest winien?” https://www.youtube....?v=qUL5lNGt1eQ„
Trzy ptaki”
„Vendetta”

https://www.facebook...23953831353372/


----- Bass Astral x Igo / MegaClub / Katowice[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Po bardzo udanej jesiennej trasie koncertowej i długo oczekiwanym wydaniu naszej drugiej płyty pt. "Orell" w marcu wracamy do Was by znów zrobić Wam melanż!

Bilety dostępne na Going.
https://going.pl/bas...gaclub-katowice

____
Słuchaj "Orell" w serwisach streamingowych:
http://bit.ly/2mhGIHC

Kup "Orell":
http://iglo_records.8merch.com/

https://www.facebook...59047794224644/


----- Emes Milligan + goście | koncert premierowy "Self-Made Man"[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Zapraszamy na koncert premierowy płyty "Self-Made Man"!

Podczas tego wyjątkowego eventu będziecie mogli usłyszeć cały materiał z tego albumu oraz utwory z dotychczasowych albumów Emes Milligan - "Spin-Off", "Chapter I" i "Nowe Kino"!

Emesa na scenie wspierać będą:
- HVZX
- ?
- ?

DATA: 16 marca 2018
START: 21.00
WJAZD: osoby z biletami preorderowymi za darmo | pozostali 30 / 35 PLN
MIEJSCE: D.K. Luksus, Wita Stwosza 16, Wrocław

https://www.facebook...69902920282265/


----- DJ z Wąsem: Byłaś Serca Biciem vol. 11 /// Lista FB free[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Chóralne śpiewy i tańce do rana!

Byłaś Serca Biciem to kultowy już cykl, zapoczątkowany w nieistniejącej Eufemii. Tym razem bawić się będziemy w gościnnych progach Hydrozagadki. Startujemy po koncertach i bawimy się do rana. Zagra dla Was DJ z Wąsem.

A do czego się bawimy? Do polskich największych przebojów i rarytasów, z domieszką hitów z zagranicznychlist przebojów.
Bajm, Breakout, Izabela Trojanowska, Lombard, Lady Pank, Halina Frąckowiak, Maanam, Republika, Kult, T.Love, Czesław Niemen, Anna Jurksztowicz, Kombi, Papa Dance, Franek Kimono, Wanda i Banda, 2 + 1, Bolter, Kayah i Bregovic, Krzysztof Krawczyk, Urszula, Mr Zoob, Wilki, VOX, Budka Suflera, Anna Jantar, Zbigniew Wodecki, Hey, Varius Manx, Zdzisława Sośnicka, Czerwone Gitary i wielu wiele innych. 99%po polsku. jeden procent należy do George'a Michaela ;)

Nie zapomnijcie o wygodnym obuwiu!

Wasz DJ z Wąsem.

Kiedy: 16 marca o godz. 22:30 (zaczynamy po koncertach) - kończymy, gdy nikt nie zatańczy do Maanamu ;)

Gdzie: Klub Hydrozagadka

Wjazd: Lista FB (klikajcie Wezmę udział!) zafriko do 1, później/pozostali 10 polskich złotych.

Ciężko pracuję w dyskotece
Jestem dżokejem - szmule gram
Przyjdźcie popatrzeć jak tu tańczą
Obłędna sprawa - mówię wam!

https://www.facebook...90631491668467/


----- Therion Imperial Age Null Positiv (A2 Wrocław)[I]
Przez CZEJEN

Odnośnik bezpośredni
http://www.efest.pl/...rtach-w-polsce/


16
marzec 2018

Dzisiaj świętująBrak urodzin w dniu dzisiejszym