Skocz do zawartości

Strona RUSH Hemispheres używa cookies. Nasza Polityka prywatności dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. OK
Witaj na RUSH Hemispheres
Wita Cię RUSH Hemispheres. Jak w większości tego typu społeczności powinieneś się zalogować aby móc brać udział w dyskusjach. Proces rejestracji jest nieskomplikowany i wymaga podania minimalnej ilości danch. Przyłącz się do nas i załóż swoje konto. Jako pełnoprawny użytkownik zyskasz:

  Możliwość zakładania tematów i brania udziału w dyskusjach.
  Subskrypcje email dowolnych treści na stronie.
  Własny profil z mnóstwem ciekawych opcji konfiguracyjnych.
  Nieograniczoną przestrzeń na swoje albumy w Galerii.
  Możliwość rozmów na żywo z pozostałymi użytkownikami.
  Wewnętrzny komunikator do wymiany korespondencji ze znajomymi.

Logowanie Rejestracja

Wydarzenia dnia luty 02, 2018

w Koncerty
  • Brak uprawnień wymaganych do dodawania wydarzeń

----- NeuOberschlesien / Warszawa / Proxima[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
NeuOberschlesien w trasie promującej nowy album studyjny „3”!
Nowoczesna muza wsparta mocnym uderzeniem gitar z elektronicznymi smaczkami do tego zjawiskowa pirotechnika sceniczna!
NeuOberschlesien to widowiskowe SHOW, mocny i czysty śląski przekaz, znakomity kontakt muzyków z publicznością, dosadne i mocne teksty Michała Stawińskiego obdarzonego niezwykłą barwą głosu.
10 listopada światło dzienne ujrzał nowy album „3”. Premiera niezwykła - muzycy znani z ostrego grania i tekstów w języku śląskim, sięgnęli do rozmaitych źródeł inspiracji, próbując zupełnie nowych ścieżek muzycznych. W efekcie powstał album 3 - różnorodny, z wyraźnymi elektronicznymi wpływami, ale nie pozbawiony charakterystycznego dla Oberów rockowo pazura.
Teksty piosenek, napisane przez Michała Stawińskiego, są już nie tylko po śląsku i o Śląsku, dotykają poważnych tematów a także prozaicznych spraw.
Tym samym, po dotychczasowych sukcesach poprzednich płyt, w tym wydawnictwa koncertowego z orkiestrą symfoniczną, powstałego przy współpracy z Adamem Sztabą, zespół otwiera nowy rozdział swojej twórczości.
Mam Dość

Koncerty Neuoberschlesien to spektakularne wydarzenia, przyciągające publikę w różnym wieku i tym samym – łączące pokolenia. Niesamowita charyzma sceniczna wokalisty, Michała Stawińskiego, a także oprawa towarzysząca koncertom sprawiają, że koncerty powodują niezmiennie ogromny entuzjazm publiczności.
NeuOberschlesien występuje wskładzie - Michał Stawiński, Łukasz Sztaba, Adam
Jurczyński, Wojtek Jasielski, Filip Oczkowski, Tomasz Andrzejewski.

BILETY:
bilety: przedsprzedaż 45,00 / dzień koncertu 55,00
dzieci do 10 lat - 15,00zł - do nabycia wyłącznie przy wejściu
otwarcie bram 19.00
start 20.00

https://www.facebook...19668778402710/


----- Dr. Hackenbush (przeniesiony na 2 II 2018)[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
UWAGA! Z przyczyn niezależnych od Klubu Ucho koncert Dr. Hackenbusha zostaje przeniesiony na późniejszy termin - 02.02.2018. Zakupione bilety zachowują ważność. Wejściówki można zwracać również w punkcie zakupu (Interticket, CultureBox Gdynia). Za utrudnienia przepraszamy.

-----

As trójmiejskiej sceny muzycznej, który z jednej strony zadziwia doskonałą muzyką rockową własnego autorstwa, a z drugiej masakruje poetycko-frywolnymi aranżacjami kultowych przebojów największych światowych tuzów, takich jak „Beatlesi”, „Stonsi” czy „Kinksi”. W jedno ucho wpływa nam delikatnym, acz surowym, strumieniem rockowych ballad (niegdyś królujących nalistach przebojów), zaś w drugie – pompuje wulgarnie uproszczone obrazy zżycia, które ubiera w ostrą muzykę – zarówno własną, jak i kultową dla całego rockowego świata. Trzeba zauważyć, że grupa jest najbardziej znana zcoverów znanych, światowych grup rockowych z własnymi wulgarnymi tekstami, które wydano pod nazwą „Dr. Huckenbush”. Zmora, założyciel zespołu, określił ten zabieg jako „luźne inspiracje”. Obszerny materiał nagrany w latach 80., ale z powodu cenzury wydany dopiero w następnej dekadzie, osiągnął status megahitów. Któż z nas nie słyszał „Mięgwy”, „Kosa”, „Nie graj zemną w ch*ja”, „Jasiu (nie ruszaj ku*wy)”, „Pasji” czy „Nienormalnego”. Zczasem, obok coverów, megahitami stały się również autorskie kompozycje Zmory np. „Kolorowa dupa”, co zaowocowało wydaniem kolejnych albumów – „Jabole”, „Betoman” i „Córka generała”. Po wieloletniej przerwie, Doktor wznowił działalność koncertową, skupiając się głównie na coverowo-wulgarnym iautorskim repertuarze spod znaku Huckenbusha z małym dodatkiem cenzuralnych songów z repertuaru radiowego Hackenbusha.

Skład:
Andrzej „Zmora” Rdułtowski – gitara, wokal
Jacek „Jaco” Jankowski – bas
Alex Szmidt – perkusja

Zoltan Maggi
Zespół powstał w 2009 roku w Gdyni. Muzycy nie są debiutantami. Mają na koncie szereg wydawnictw oficjalnych i podziemnych (Helicobacter, Pudelsi, Czarne Korki) oraz występy na najważniejszych festiwalach rockowych w Polsce. Pierwsza EP-ka grupy została nagranaw 2010 roku w Budapeszcie w legendarnym studio DYI. Muzyka Zoltana Maggi oscyluje wokół post rocka, metalu i alternatywnego gitarowego grania. W warstwie tekstowej zespół porusza tematy obyczajowo-społeczno-polityczne.

Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu)
Dostępne: Interticket oraz Culturebox Gdynia

https://www.facebook...37590113257542/


----- Supersport: Mystxrivl / Da Vosk Docta / PiNE / Restrict Flavour[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
BASS x TRAP x WAVE x ELECTRONIC x FUTUREW luksusowe progi tym razem zawita MYSTXRIVL. Producent ten dał się poznać jako pionier gatunku wave w Polsce. Niedawno wrócił z trasy po USA, a jego kawałki zostały zauważone przez takich tuzów jak Martin Garrix, Sikdope czy Stooki Sound. Oprócz tego wydawał w Liquid Ritual oraz wavemob.LINE UP:
✝ MYSTXRIVL
https://soundcloud.com/mystxrivl

✝ Da Vosk Docta
https://soundcloud.com/davoskdoctaone

✝ PiNE
https://soundcloud.com/pine7

✝ Restrict Flavour
https://soundcloud.c...estrict-flavour

✝ Nivla
https://soundcloud.com/itsnivla

https://www.facebook...01319956955849/


----- Witt Lowry (Miłość Warszawa)[I]
Przez CZEJEN

Odnośnik bezpośredni
http://www.efest.pl/...wry-w-warszawie


2
luty 2018

Dzisiaj świętująBrak urodzin w dniu dzisiejszym