Skocz do zawartości

Strona RUSH Hemispheres używa cookies. Nasza Polityka prywatności dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. OK
Witaj na RUSH Hemispheres
Wita Cię RUSH Hemispheres. Jak w większości tego typu społeczności powinieneś się zalogować aby móc brać udział w dyskusjach. Proces rejestracji jest nieskomplikowany i wymaga podania minimalnej ilości danch. Przyłącz się do nas i załóż swoje konto. Jako pełnoprawny użytkownik zyskasz:

  Możliwość zakładania tematów i brania udziału w dyskusjach.
  Subskrypcje email dowolnych treści na stronie.
  Własny profil z mnóstwem ciekawych opcji konfiguracyjnych.
  Nieograniczoną przestrzeń na swoje albumy w Galerii.
  Możliwość rozmów na żywo z pozostałymi użytkownikami.
  Wewnętrzny komunikator do wymiany korespondencji ze znajomymi.

Logowanie Rejestracja

Wydarzenia dnia luty 11, 2018

w Koncerty
  • Brak uprawnień wymaganych do dodawania wydarzeń

----- NeuOberschlesien w Gdyni[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
NeuOberschlesien w trasie promującej nowy album studyjny!

Zapraszamy Was na nasz koncert w Gdyni, w Klubie Ucho w trasie promującej nowy album.
Zabrzmi nowoczesna muzyka, wsparta mocnym uderzeniem gitar z elektronicznymi smaczkami. Jesteśmy przekonani, że zaskoczy Was nowascenografia i pirotechnika sceniczna w zupełnie nowej, koncertowej odsłonie.

Bilety: 35,00 / 45,00
dla dzieci do 10 lat - 15,00 zł
dostępne w klubie, na ticketpro.pl

NeuOberschlesien to widowiskowekoncerty, mocny i czysty śląski przekaz, znakomity kontakt muzyków z publicznością, dosadne i mocne teksty Michała Stawińskiego. To wszystko sprawia, że zespół od lat spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem przez publiczność. Niezwykła barwa głosu oraz olbrzymia charyzma sceniczna Michała Stawińskiego - wokalisty i lidera NeuOberschlesien przyciąga publiczność w każdym wieku, nieustannie jednocząc wszystkie pokolenia.

zespół występuje w składzie: Michał Stawiński – wokal, Łukasz Sztaba – klawisze, WojtekJasielski – bas, Tomasz Andrzejewski – gitara, Adam Jurczyński – gitara, Filip Oczkowski – perkusja.

https://www.facebook...64486920318291/


----- OMD / 11.02 | Progresja[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
OMD z nową płytą ‘The Punishment of Luxury’ w Progresji 11.02.2018

Pionierzy synth-popu OMD z materiałem z nowej, 13. płyty „The Punishment of Luxury” i największymi przebojami wystąpią 11 lutego 2018 r. wProgresji!

Po zakończonej sukcesem w 2017 r. brytyjskiej i europejskiej trasie OMD rusza kolejny raz w drogę w 2018 roku. Nowa trasa odnosi się do korzeni, czyli pierwszej trasy z 1978 roku. I choć starego Winstona zastąpili nowym sprzętem to pozostała energia starych przebojów, które też usłyszymy na scenie m. in. Enola Gay, Maid of Orleans, Souvenir i wiele innych.

Najnowszy album duetu “The Punishment of Luxury” jest tęskną nostalgią i romantycznym wspomnieniem poprzednich wydawnictw. Śmiały zbiór utworów będących istnymi perełkami synth-popowymi z pewnością zapisze się whistorii zespołu jako jedna z najlepszych płyt..

Wszystkie piosenkizostały w pełni stworzone przez OMD. Teksty, muzyka i mix są w całości dziełem duetu Andy McCluskey i Paul Humphreys. “Na tym albumie udało się stworzyć naprawdę piękne rzeczy z dźwięków i powtarzających się wzorców – wyjaśnia Andy. - Problem z nami polega na tym, że jakoś nie możemy się powstrzymać przed tworzeniem chwytliwych melodii!”

Album wziął swoją nazwę od obrazu włoskiego malarza Giovaniego Segantiniego z 1891 r. i zawiera całągamę odcieni muzycznych od kraftwerkowych “Isotype” i “Robot Man” przez nostalgiczne ballady “One More Time” i “The View From Here”, po utwory będące bardziej w starym stylu OMD, takie jak ‘Kiss Kiss Kiss Bang Bang Bang’.

The Quietus opisał płytę jako „nie tylko jeden z najlepszych albumówsynth-popowych, ale wręcz jako jeden z najlepszych albumów w historii”. OMD jest wciąż niesłabnącą inspiracją dla takich zespołów jak The xx, the Killers.

Bilety trafią do sprzedaży 29.09 i będą dostępne poprzez:
Eventim.pl
fource.pl
GoOut.pl
progresja.com

https://www.facebook...78226582666621/


----- Fange [sludge/FR] / Pilori [crust/FR] DK Luksus[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Wspólnymi siłami Wild Bread Booking i Deaf Snowman Booking zapraszają na niedzielną posiadówę pełną gruzu i ciężkiej w odbiorze muzyki.

- Fange (Sludge Hardcore / Harsh Noise - Rennes, Francja, Throatruiner Records)

Głośna i brudna mieszanka szwedzkiego deathu, d-beatu, noise'ui sludge'u. Przyjemne jak aborcja z użyciem łomu, bardziej niestrawne niżarsen. Najlepiej wchodzi słuchane w bunkrze na kaseciaku i słuchawkach za 2zł. Ignorancka muzyka dla doświadczonego słuchacza. Na koncie 3 LP, w tym"Pourrissoir" z marca ubiegłego roku. Zaliczyli także Roadburn Festival i atakują tegoroczny Hellfest.

https://www.facebook.com/fangesludge
https://fange.bandcamp.com/

- Pilori (Blackened Crust / Grindcore - Rouen, Francja)

Umiejętnie łączą crusta z black metalem, elementami powerviolence i grindcore'a. Dzielili już scenę z Oathbreakerem czy Nostromo, na koncie mają 4-utworową kasetę i świeżego splita z amerykańskim Dakhma. Grają głośno i mrocznie, z masywnymi ścianami brudnego dźwięku.

https://www.facebook.com/pilori.band
https://pilori.bandcamp.com/

+ lokalsi

11.02.18 (niedziela)
D.K. Luksus
Wita Stwosza 16, Wrocław

Start: 20:00
Wlot: 20zł

https://www.facebook...18370604966836/


----- Depeche Mode Black Line (Ergo Arena Gdańsk/Sopot)[I]
Przez CZEJEN

Odnośnik bezpośredni
http://www.efest.pl/...ech-koncertach/


11
luty 2018

Dzisiaj świętująBrak urodzin w dniu dzisiejszym