Skocz do zawartości

Strona RUSH Hemispheres używa cookies. Nasza Polityka prywatności dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. OK
Witaj na RUSH Hemispheres
Wita Cię RUSH Hemispheres. Jak w większości tego typu społeczności powinieneś się zalogować aby móc brać udział w dyskusjach. Proces rejestracji jest nieskomplikowany i wymaga podania minimalnej ilości danch. Przyłącz się do nas i załóż swoje konto. Jako pełnoprawny użytkownik zyskasz:

  Możliwość zakładania tematów i brania udziału w dyskusjach.
  Subskrypcje email dowolnych treści na stronie.
  Własny profil z mnóstwem ciekawych opcji konfiguracyjnych.
  Nieograniczoną przestrzeń na swoje albumy w Galerii.
  Możliwość rozmów na żywo z pozostałymi użytkownikami.
  Wewnętrzny komunikator do wymiany korespondencji ze znajomymi.

Logowanie Rejestracja

Wydarzenia dnia luty 01, 2018

w Koncerty
  • Brak uprawnień wymaganych do dodawania wydarzeń

----- Zakrocki / Więckowski // CH25[FB]
Przez newsbot

Odnośnik bezpośredni
Patryk Zakrocki
Warszawiak z Ursynowa, edukację muzyczną rozpoczął w wieku 5 lat od lekcji gry na pianinie, a następnie gry na skrzypcach w szkole muzycznej, z której po 6 latach został wyrzucony. W ten sposóbzakończył etap edukacji klasycznej i zajął się agresywnym graniem na gitarze elektrycznej, którą porzucił po 10 latach, aby zadebiutować w 1998 roku albumem elektroniczno breakbitowym Meoma. W tym czasie powrócił do skrzypiec, traktując je jako akustyczny generator fal dźwiękowych. Dzięki uprzejmości profesora Bogusława Schaeffera studiował u niego kompozycję nowoczesną przez 3 lata.

Wojtek Więckowski
Gitarzysta i malarz. Od lat z powodzeniem łączy działalność koncertową z wystawienniczą. W formalnych eksperymentach szuka relacji między środkami wyrazu stosowanymi zarówno przy tworzeniu muzyki jak i pracy nad dziełem malarskim.
Oprócz koncertów solo występuje także z Warsaw Improvisers Orchersta, grupą Śmierć i Łzy, Patrykiem Zakrockim oraz wieloma znakomitościami polskiej sceny muzyki improwizowanej.
Na rynku fonograficznym zadebiutował w 2007 roku wydawnictwem „Slyde Guitar”; (MyMusic/Universal). W swojej grze łączy fascynacje szeroko pojętym amerykańskim folkiem jak i awangardą XX wieku, ambientem i muzyką improwizowaną.
Okazjonalnie tworzy muzykę do małych form filmowych, spektakli teatralnych, slamów poetyckich, performance, a także słuchowisk radiowych.
Swoje artystyczne projekty realizował w Polsce, USA (Houston, TX), Francji (Avignon Off Festival, Paryż), Anglii (Londyn), Australii (Sydney, Canberra, Brisbane), Niemczech (Hamburg, Berlin) i Hiszpani (Barcelona).Współpracował z artystami różnych dziedzin z całego świata.

start 20:30
wjazd 15zł

https://www.facebook...47104626073386/


1
luty 2018

Dzisiaj świętująBrak urodzin w dniu dzisiejszym